logo


07 Ocak 2016

Elçin Sangu tükenecek

Elçin Sangu tükenecek

Elçin Sangu, yakın dostlarına, ‘Tükendim, nefes alacak vaktim yok. Bir an bile bana vakit tanımıyorlar. Yüzümde, gözümde yaralar çıktı’ diyormuş.

Meryem Uzerli, “Muhteşem Yüzyıl” dizisini bir anda bırakıp tükenmişlik sendromuna kapılmıştı hatırlarsanız. Meryem’in şikâyeti, dizi saatlerinin uzunluğu, kendisine zaman ayıramaması ve dinlenememesi olarak gösterilmişti.
Bir de özel ilişkisi yüzünden yaşadığı sıkıntılar buna eklenince Meryem pılısını pırtısını toplayıp gitmişti.
Sanırım ikinci tükenmiş de Elçin Sangu olacak. Kendisini hiç tanımıyorum.

Gördüğüm kadarıyla güzel, sevimli, son günlerin en popüler isimlerinden. Ve bu popülerliğini iyi anlamda kullanırsa çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum.

Fakat son zamanlarda duyduğum bazı mevzulardan anlıyorum ki yakında o da her şeyini toplayıp kaçacak ikinci kişi olacak.
Elçin, yakın dostlarına, “Tükendim, nefes alacak vaktim yok. Bir an bile bana vakit tanımıyorlar. Yüzümde, gözümde yaralar çıktı” diyormuş.

Yapımcısı ve menajeriyle yaşadığı sorunlar da işin tuzu biberi olmuş. Ne diyeyim. Bu durumdan bir an önce çıkmazsa her zaman faturayı oyuncu öder. Aklında olsun. Güvendiği birinden akıl alıp kendisini toparlasın, yoksa işi zor görünüyor.
Esin ÖVET / GAZETE HABERTÜRK

Etiketler: » » » »

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?