logo


Educashow okul ekipmanları ve teknoloji fuarı

29, 30, 31 Mayıs – 1 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan Educashow‘da, öğretmenlerin ücretsiz katılımına açık 53 oturumdan oluşan eğitim semineri ve workshoplar düzenlenecek, fuar alanına kurulacak standlarda da firmalar eğitime yönelik en son teknolojileri ve çözümleri sergileyecek.İDTM – İstanbul Fuar Merkezi Hall 11’de gerçekleşecek olan Educashow‘a girişler de, seminerler de ücretsiz. Üstelik, Educashow‘a katılan eğitimciler birbirinden değerli hediyelerin ve indirim çeklerinin de sahibi olacak.

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Muammer Yıldız’ın açılış konuşmasını yapacağı Educashow‘da dört gün boyunca yapılacak workshop ve seminerlerde Türkiye’nin duayen isimleri ile New York Ünivesitesi ve Sounth Dacota Üniversitesi uzmanları kürsüde olacak.

Kayhan Karlı, Adnan Aksu, Alexandre Abellan, Batuhan Aydagül, Doç. Dr. Engin Karadağ, Prof. Dr. Erhan Erkut, Gökhan Yücel, Prof. Dr. Hande Briddick, Işıl Boy, Dr. Özgür Bolat, Dr. Özlem Mecit, Dr. Selçuk Can Güven, Doç. Dr. Selçuk Özdemir, Doç. Dr. Selçuk Şirin, Yrd. Doç. Dr. Sertel Altun, Dr. Sinem Aslan, Steve Barkley ve Prof. Dr. Ziya Selçuk’un da aralarında bulunduğu pek çok isim, öğretmenlere en yeni eğitim-öğretim metotlarını anlatacak.

‘Erken Çocukluk Döneminde Yaratıcılık’, ‘İnovasyon ve Eğitime Etkileri’, ‘Öğrenmenin Fizyolojik Temelleri’, ‘Teknolojinin Değişen Renkleriyle Mobil Öğrenme’, ’21. YY’da Okul ve Öğrenme’, ‘Erken Çocukluk Döneminde Eğlenceli Matematik’, ‘Model Öğretmen’, ‘Pozitif Okul İklimi’ ele alınacak konu başlıklarından sadece birkaçını oluşturuyor.

Etiketler: » » » »

Share