logo

25 Eylül 2016

Ebru Gündeş’ten boşanma kararı ile ilgili ilk açıklama

ebru-gundesten-bosanma-karari-ile-ilgili-ilk-aciklama

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, boşanma kararı aldığını doğruladı. Gündeş, “Reza Bey gerekeni söylemiş kararım doğrudur.” dedi. Zarrab, yaptığı açıklamada eşi Gündeş’e sitem etmişti.

Türkiye, magazin gündemine bomba gibi düşen son dakika haberi ile çalkalanıyor. Ünlü sanatçı Ebru Gündeş, 11 Şubat 2010’da aile arasında kıyılan nikahla evlendiği Reza Zarrab’dan iddiaya göre uzun süredir boşanmak istiyordu, ancak eşinin karşı çıkması üzerine bu kararını hep erteledi. Çiftin avukatları Şeyda Yıldırım’ın da martta yalanladığı boşanma iddiası dün taraflarca doğruladı.

EBRU’DAN BOŞANMA KARARIYLA İLGİLİ İLK AÇIKLAMA

ABD’de tutuklu bulunan Reza Zarrab’ın avukatı Volga Gökçe’nin Hürriyet’e aktardığı bilgiye göre, boşanma isteğini ilk olarak 13 Haziran’da Zarrab’a bildiren Gündeş, avukatlarından süreci hızlandırmalarını istedi. Gündeş, önceki gün de boşanma vekaletnamesini Zarrab’a iletti. Ebru Gündeş de, gece Hürriyet’e boşanmayla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Reza Bey gerekeni söylemiş kararım doğrudur.”

ZARRAB’DAN SİTEMLİ SÖZLER

1

Zarrab’ın boşanmayla ilgili imzalı açıklaması şöyle: “13 Haziran 2016 tarihinde Ebru Gündeş avukatı aracılığıyla tarafıma boşanmak istediğini iletmiş olup akabinde de süreci derhal sonlandırmak üzere yine avukatı aracılığıyla üzerimde baskı uygulamış ve son olarak da 23 Eylül 2016 tarihinde boşanma vekaletnamesini tarafıma göndermiş bulunmaktadır. İçerisinde bulunduğum bu sıkıntılı sürece rağmen eşimin boşanma kararını saygıyla karşıladığımı üzülerek kamuoyuna bildiririm.”

2010’DA EVLENMİŞLERDİ

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş ile eşi Reza Zarrab 11 Şubat 2010 yılında nikah masasına oturmuştu. Gündeş, 2011 yılında Alara isimli bir kızı çocuğu dünyaya getirmişti.

riza

REZA ZARRAB 22 MART’TAN BERİ TUTUKLU

Türkiye’de 17 Aralık rüşvet operasyonunda yakalanıp 70 gün hapis yattıktan sonra serbest kalan iş adamı Reza Zarrab, İran’a yönelik yaptırımları ihlal ederek ABD’yi dolandırmak, bankacılık sahtekarlığı ve karapara aklama suçlamalarından dolayı 22 Mart 2016’da Miami’de tutuklanmıştı.

riza1

UTUKLANDIĞINDA KIZIYLA YANINDAYDI

Reza Zarrab, tutuklanırken yanında Gündeş ile 5 yaşındaki kızı Alara da vardı. Olay üzerine kızını alıp İstanbul’a dönen Ebru Gündeş yakınlarına, ‘Rıza beni yanında ister’ diyerek ilk duruşma için Miami’ye gideceğini söylemiş, ancak gitmemişti.

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?