logo


Düzce’de sulama kanalında ceset bulundu

Düzce’de DSİ’ye ait sulama kanalında bir erkek cesedi bulundu.

Olay, akşam saatlerinde D-655 karayolu Konuralp Terzi Aliler Mahallesi’nde bulunan DSİ ye ait sulama kanalında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, kanalda sürüklenen bir şahsı gören vatandaşlar, polis, itfaiye ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen Düzce Belediyesi’ne ait Su Altı Arama Kurtarma ekipleri, su içerisindeki şahısı demir kanca ile çıkardı. Sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede şahsın ölmüş olduğu belirlendi. Olay Yeri İnceleme ekiplerinin incelemesinde cesedin Ayhan Üçüncüoğlu’na (58) ait olduğu tespit edildi.

Cesedin bulunduğu yerden yaklaşık 200 metre ileride poşetlerin içinde şişelerle birlikte Üçüncüoğlu’na ait olduğu tahmin edilen bir bisiklet bulundu. Ayhan Üçüncüoğlu’nun, DSİ’ye ait sulama kanalının içinde bulunan şişeleri toplamak için yaklaştığı ve dengesini kaybederek düştüğü tahmin ediliyor.

Olay yerine gelen nöbetçi cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından Üçüncüoğlu’nun cesedi Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi morguna kaldırıldı. Ayhan Üçüncüoğlu’nun kesin ölüm nedeni yapılan otopsinin ardından belli olacak.

Etiketler: » » » » »

Share