logo


20 Haziran 2013

Drogba’nın başına gelene bak… Soyuldu!

Didier-Drogba-Galatasaray-Background-HD-Wallpaper
Galatasaray’ın forvetteki ikon ismi Didier Drogba, ülkesi Fildişi Sahili’ne gerçekleştirdiği ziyareti esnasında kaldığı otelde olmadığı sırada, odasına giren hırsızlar tarafından 7 bin 500 Euro tutarında zarara uğratıldı.

Galatasaray’ın Fildişi Sahilli yıldızı Didier Drogba, ülkesinde kaldığı otelde soyulurken, henüz bu hırsızlık olayı ile ilgili bir şüpheli polis tarafından yakalanmadı.
Galatasaray’ın Fildişi Sahilli oyuncusu Didier Drogba, ülkesinde tatil yaparken Abidjan’da kaldığı otelde soyuldu. Fildişi Sahili’nde doğup büyüdüğü yere kısa bir ziyaret gerçekleştiren 35 yaşındaki forvet, 12 Haziran’da otel odasına döndüğünde bavulunun açıldığını ve 7 bin 500 Euro tutarında nakit paranın da kayıp olduğunu gördü.
İngiltere Premier Ligi’nde Chelsea forması altında efsaneleşmiş Drogba, bu durumu, milli takımdaki arkadaşlarının da tatil için tercih ettiği ülkenin 5 yıldızlı en büyük oteli Hotel Ivoire’nin yönetimine bildirdi.

Polis soruşturmasından elde edilen bilgilere göre bu hırsızlığa karışan kimse tespit edilemezken, kaybolan paranın da yerine konulamadığı öğrenildi.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

9+4 = ?