logo


26 Kasım 2017

Dökülmeyen Saçlar İçin Fixpera

Çağımızda en çok dert yanılan durumlardan bir tanesi saçların dökülmesidir. Saç dökülmesi kadın ve erkeklerde sıklıkla görülen bir problemdir. İnsanın en büyük aksesuarı olan saçlar, stres, yaşam kalitesi ve kalıtsal problemler gibi sebepler ile dökülebilir. Saç dökülmesini durduran ve yeniden saç çıkmasını sağlayan fixpera şampuan, en etkili ve en çok satan şampuanlar arasında bulunmaktadır.

Faydaları Nelerdir?

  • Saç dipleri havasız kaldığı sürece, saç dökülmeye devam eder. Havasız kalmasının sebebi ise saç köklerinin yağ ile kaplanmış olmasıdır. Bu şampuan saç köklerindeki yağlı tabakayı ortadan kaldırarak saç köklerinin hava almasını sağlar. Hava aldığı sürece saç dökülmesi son bulur.
  • Dökülmeyi azaltarak saçların yoğunlaşmasına katkıda bulunur.
  • Saç tellerinin azalmasının önüne geçerek tekrar artmasını sağlar.
  • Saçın dökülmesini engellemenin yanı sıra mevcut saç tellerinin de kalınlaşmasını sağlar. Bu sayede saçlar olandan daha gür ve hacimli görünür.
  • Saç derisi tarafından kolay emilebilen bir yapısı vardır. Bu sayede gösterdiği etkilere en hızlı şekilde ulaşılabilir.

Doğallık ve Kullanım

Duş alırken kullanılan şampuanlar gibi bir kullanıma sahip olan fixpera şampuan eczane, duş esnasında saça uygulanmaktadır. 2-3 dakika saçta bekler ve eller ile saç köklerine bir masaj yapılır. Duştan sonra saçlar güzel bir şekilde durulama işlemine tabii tutulur. %100 doğal ve zararsız malzemelerden yapılan fixpera şampuan kullanıcı yorumları, dermatologlar tarafından gerekli testler yapılarak piyasaya sürülmüştür. Kara sarımsak özü, minoxidil ve ginseng gibi maddeler bu şampuanı oluşturmaktadır.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

8+7 = ?