logo


Diyarbakır’da polise saldırı!

son-dakika-yeni1

ilk belirlemelere göre 3’ü polis 4 kişi yaralandı.

Hain saldırı sabah saatlerinde Diyarbakır’ın merkez Yenişehir ilçesinde meydana geldi. Bir çorbacıda kahvaltı yapan polislere silahlı saldırı düzenlendi. Saldırı sonucu ilk belirlemelere göre 3′ü polis 4 kişi yaralandı. Bir polis ve bir vatandaşı durumu ise ağır.

ÇORBA İÇİYORLARDI

Yenişehir ilçesi, Ofis semti Akkoyunlu Sokak’ta bir lokantada çorba içen polislere teröristlerce silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıda 3 polis ve lokantadaki 1 sivil yaralandı.

2′SİNİN DURUMU AĞIR

Yaralılar ambulanslarla Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ve Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. 1 polis memuru ve sivilin durumunun ağır olduğu öğrenildi.

ÇALIŞMA BAŞLATILDI

Yenişehir İlçe Emniyet Müdürü Adnan Taşdan, olay yerine gelerek incelemelerde bulundu. Güvenlik güçleri kaçan teröristlerin yakalanması için operasyon başlattı.

DÜN GECE DE 2 POLİS YARALANMIŞTI

Diyarbakır’da dün gece AKP İl Başkanlığının güvenliğini sağlayan polis ekibine teröristlerce uzun namlulu silahlahlarla düzenlenen saldırıda 2 polis yaralanmıştı. Olay yerinin yakınında ateşlenmemiş lav silahı da ele geçirilmişti.

Etiketler: » » » » » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

7+8 = ?