logo


13 Nisan 2016

Dilmen Pereira’ya sert yüklendi

Dilmen Pereira’ya sert yüklendi

NTV Spor’da Yüzde Yüz Futbol programında yorumculuk yapan Rıdvan Dilmen, etkisiz Galatasaray karşısında Vitor Pereira’yı cesur olmamakla suçladı.

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe’nin etkisiz Galatasaray karşısında kazanamamasının mucize olduğunu belirtti. Pereira’nın cesur hamleler yapmadığını söyleyen Dilmen, Galatasaray’ın taktik ve kafa olarak bitmiş bir takım olduğunu söyledi.

“Fenerbahçe’nin 2 tane mucizevi kaçan pozisyonu var. Fenerbahçe kalecisi 1 kez yattı. Fiziki, taktik, oyun anlayaışı olmayan bir rakiple oynuyorsunuz. Özür dileyerek söylüyorum Galatasaraylılar’dan. 40 bin Galatasaray taraftarı takımı itmeye çalışyıor. Oyuncular oyunun bitmesini bekliyor. Maçı bitirdiği için hakemi tek tek kutluyorlar. Galatasray, camiası ve futbol takımı bence üzülmeli.”

“Fenenrbahçe’yi şampyonluk yarışından attırdım diye sevinebilir; buna saygı duyarım. Pereira’ya devre arasında yürekli oynatmaya çalışmaya dedim ama… Oynat çift santrfor yenil. Zaten kaleye gelmiyor rakip. Sneijder Galatasaray’ı 10 kişi oynattı. Daha dinamik bir oyuncu kullanılabilirdi. Muslera 15 dakikada 17 kez topla buluşuyor. Dünya tarihinde yoktur böyle bir şey.” Selçuk’un başı döndü. Podolski hiç yok. Donki, kaabiliyeti eksik. Olcan hiç hücuma çıkmadı ve bu takıma karşı Fenerbahçe de maç kazamadı. Bir derbi düşün ki buy maçı olmazsa olmaz diye düşünen Fenerbahçe sarı kart görmeden maçı tamamladı. Hakem mis gibi futbolcuya göre bir hakem. O da idare etti. Fenerbahçe sokak kedisi gibi oynamıyor. Oyuncuların kabahati yok, tarzları değil oyuncuların. Çalışm atan oyuncuları çıkarıyorsun, depar özelliği oyuncuları sokuyorsun.”

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

8+9 = ?