logo


Deterjan tanıtımına erkekler daha çok ilgi gösterdi

Deterjan üreticisi Pril’in yeni ürününün tanıtımı için Belsin Kürsü’deki pazar yerinde stant açtı. Haftalık pazarın da Çarşamba gününe denk gelmesi nedeniyle pazar yerinde yoğunluk yaşanırken, deterjan firmasının standında da gün boyu yoğunluk yaşandı. Standa gelen vatandaşlara görevliler, firmanın tanıtım ürünlerini ücretsiz dağıttı. Ayrıca ziyaretçilere ücretsiz öğle yemeğinin de verildiği aktivitede, ‘Bulaşık Yıkama Yarışması’ da yapıldı. Yarışmada, belirlenen süre içerisinde en fazla bulaşık yıkayanlara, firmanın ürünlerinden oluşan bir set hediye edildi.

Bu arada, standa gelerek isimlerini kaydettirenler arasından çekilişle belirlenen şanslı kişilere sürpriz hediyeler verileceği de ifade edildi. Deterjan firmasının 14 Mayıs’ta Ankara’da başlayan etkinliği, 12 ili gezdikten sonra 7 Haziran’da İstanbul’da son bulacak. Etkinlik, Kayseri’den sonra ise Mersin, Adana, Gaziantep, İzmir ve Bursa’da da düzenlenecek.

Firmanın, yeni ürününün gücünü ziyaretçilere göstermek için düzenlediği etkinliğin bazı ayaklarına ise firmanın marka yüzü ünlü oyuncu Açelya Akkoyun’un da katılacağı bildirildi.

Etiketler: »

Share