logo


Dermoskin İle Bakımlı Tırnaklar

El ve tırnak bakımı kadınlar için önemlidir. Her zaman göz önünde olan eller sosyal yaşamda en dikkat edilen bölgelerdendir. El güzelliği ve bakımında ise tırnak bakımı ön plandadır. Bakımlı, sağlıklı ve düzgün tırnaklar her kadının sahip olmak istediği özelliktir. Tırnak bakımı için Keratin Amino Asitler, Kolajen Amino Asitler ve Sojadin ile son derece iyi bir bakım yapan Dermoskin N – Balsam, tırnaklardaki ince çizgi ve lekeleri gideren, çatlamış ve incelmiş tırnakları güçlendirerek sağlıklı uzamasına yardımcı olan bir üründür. N-Balsam Tırnak Bakım Kremi, aynı zamanda tırnakların nem dengesini de sağlayarak tırnaklara elastikiyet ve parlaklık kazandırmaktadır.

Dermoskin Nail Balsam İle Tırnak Bakımı

Sürekli oje veya parlatıcı kullanılan tırnaklarda sararma ve tırnak zayıflaması görülür. Hava almayan tırnaklar cansızlaşır ve kolay kırılarak uzama hızı yavaşlar. Dermoskin N – Balsam hasarlı tırnakların yerine yenisi çıkarken besleyici ve nemlendirici etkisi ile destek olan ve tırnakların sağlıklı büyümesine yardımcı olan bir tırnak bakım ürünüdür. Temel bakımı yapılmayan tırnaklar sağlıksız ve bakımsız görünmeye başlar. Her zaman göz önünde olan ellerin her zaman bakımlı görünmesi etkili bir tırnak bakımı ile mümkündür. Tırnakların ihtiyacı olan her bakımı yapan Dermoskin Nail Balsam Tırnak kremi, düzenli kullanım sonucu sağlıklı uzayan parlak ve esnek tırnaklara kavuşmaya yardımcı olmaktadır.

Dermoskin Nail Balsam İle Tırnak Bakımı Nasıl Yapılır?

Parlatıcı ve ojeden temizlenmiş tırnaklara uygulandığında en iyi sonucun alındığı Dermoskin N-balsam tırnak kremi, kıvamlı yapıya sahip bir kremdir. Mercimek büyüklüğünde sıkılan krem, tırnak yüzeyine masajla uygulanır. Banyodan sonra ya da sıcak suda bekletilmiş tırnaklara uygulanması Dermoskin uzmanları tarafından tavsiye edilmektedir.

Besleyici ve yoğun nemlendirici bir krem olarak düzenli kullanılması durumunda sonuç çok daha etkilidir. Her zaman sağlıklı uzayan, bakımlı, esnek ve parlak tırnaklar için kadın ve erkeklere tavsiye edilen Dermoskin N-Balsam tırnak bakım kremi, zengin içeriği ile her zaman bakımlı tırnaklara sahip olmaya yardımcı bir üründür.

www.dermoskin.com.tr web sitemizi ziyaret ederek ürünlerimizle ilgili detayları inceleyebilirsiniz.

Etiketler: »

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+4 = ?