logo


Dermoskin BB Krem

Cilt bakımında özellikle yaz günlerinde güneş koruyucu kremlerin yeri son derece önemlidir. Yüksek korumalı kremler sayesinde güneş lekelerinin oluşumu engellendiği gibi daha önce oluşmuş lekelerin de rengi açılır. Bu konuda oldukça yardımcı olan Dermoskin BB Krem 5’i Bir Arada, SPF 50 güneş koruyucu özelliği ile hem cildi UVA ışınlarına karşı korumakta hem de cilt bakımı yapmaktadır.

Dermoskin BB Krem İçeriği

A, C, E vitamini, Hyaluronic Acid, Panthenol, Hamamelis Virginiana, Licorice Extract ve Zinc Oxide içeriği ile etkili bir cilt bakım kremi olan Dermoskin BB Krem, cilt tonunu eşitlemeye ve ışıltılı bir cilt görünümü kazandırmaya yardımcıdır. Cildi nemlendirme, ince çizgi ve cilt kusurlarını azaltma özelliği ile güçlü bir antioksidan etkiye sahip olup cildin daha sağlıklı ve genç görünmesine yardımcı olmaktadır.

UVA Işınlarına Karşı Yüksek Koruma

Dermoskin BB krem SPF 50 güneş koruyucu bir krem olup, Zinc Oxide içeriği ile cildi UVA ışınlarına karşı korurken yaşlanma etkilerini de azaltmaya yardımcı olur. Kolajen sentezini arttırarak daha esnek ve sıkı bir cilt görünümü elde etmeyi sağlamanın yanında yaraların iyileşmesine de yardımcıdır. Melanin sentezini durduran ve ciltteki melanini oksitleyen UVA ışınları, ciltteki kolajen liflerine zarar vererek kırışıklıkların artmasına ve cildin daha yaşlı görünmesine neden olur. Dermoskin BB krem içerdiği vitaminlerle cildi rahatlatıp yatıştıran ve hasarlı derinin rejenerasyonuna yardımcı olan bir cilt bakım ürünüdür. Cildin su tutma kapasitesini arttırması, cildi nemlendirip sıkılaştırarak sağlıklı ve ışıltılı bir cilt görünümüne kavuşmaya yardımcı olması önemli bir özelliktir.

Leke Oluşumunu Engelleyerek Cilt Tonunu Eşitler

UVA ışınlarının cildi yaşlandırması yanında neden olduğu cilt lekelerinin rengini açmaya yardımcı olan Dermoskin BB krem, cilt tonunu eşitleyen ve leke oluşumunu engellemeye yardımcı bir cilt bakım ürünüdür. Güneş koruyucu ve İçeriğindeki SPF 50 filtrelerle güneş ışınlarına karşı güçlü bir koruma sağlayarak epidermisin kalınlaşmasını ve elastikiyetinin artmasını sağlamakta ve sülfat içermeyen Hyaluronic Acid içeriği ile oluşmuş hasarları iyileştirmeye yardımcı olmaktadır.

Temizlenmiş cilde her gün uygulanan Dermoskin BB krem, düzenli kullanım sonucu sağlıklı, genç ve ışıltılı bir cilt görünümü elde etmeye yardımcıdır.

 

Etiketler: » »

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+9 = ?