logo


07 Haziran 2017

Deniz Seki gözyaşları içinde rica etti: Canımı yakmayın

“Uyuşturucu davasında” hüküm giyen ve 3 yıl cezaevinde kaldıktan sonra 5 Haziran’da tahliye olan Deniz Seki bugün kamera karşısına geçti. Çok heyecanlı olduğu gözlenen Seki, basın mensuplarına, ‘Sizi çok özledim’ diyerek seslendi. Hiç hak etmediği bir suçtan yargılandığını ifade eden Seki, ‘Çok zorlu bir yolculuktu, çok büyük bir hayat tecrübesiydi’ dedi. Seki konuşmasının sonlarına doğru gözyaşlarına hakim olamadı ve gazetecilerden bir ricada bulundu.

2 yıl 3 ay Bakırköy Kapalı Cezaevi’nde hüküm yatan şarkıcı Deniz Seki, pazartesi günkü tahliyesinin ardından bugün ilk kez kameralar karşısına geçti. Bir basın toplantısı düzenleyen ünlü şarkıcı, ‘Söyleyecek çok şeyim vardı ama heyecandan hepsini unuttum’ dedi.

‘Teşekkür ederim’

Seki gazetecilere şöyle seslendi: ‘Sizler benim sesim oldunuz, sözüm oldunuz. Elimi hiç bırakmadınız. Bütün sevenlerime ve medyaya teşekkür ediyorum. Benden dualarını esirgemeyen herkese çok teşekkür ediyorum.’

‘İşlemediğim bir suç…’

Ünlü şarkıcı, ‘Hiç haketmediğim, işlemediğim bir suçtan dolayı bana böyle bir ceza verdiler. Ben de 3 yıl 2 ay gibi bir süre ceza yattım. Çok ilginç bir deneyimdi. Çok ilginç bir hayat tecrübesiydi. O kadar değişik hikayeler dinledim, o kadar farklı insanların kalbine dokundum ki. Kendimin gücüyle yüzleştim, kendimi daha iyi tanıdım. Ben gerçekten güçlü bir kadınmışım. Mesela orası ile burası çok farklı’ diyerek sözlerine devam etti.

Basın mensuplarından rica

Deniz Seki’nin basın mensuplarından bir de ricası oldu. Seki şöyle konuştu: Sizden bir tek şey rica ediyorum; bana kilo almış diyebilirsiniz, yorgun gözüküyor diyebilirsiniz, ama nolursunuz canımı yakmayın olur mu? Çünkü yorgunum. Canımı acıtmayın. Birazcık daha yumuşak dille bahsederseniz benden, o kadar.

Evlilik yakın zamanda

Bir gazetecinin ‘Faruk Salman’la evlenecek misiniz’ sorusuna, ‘Evet’ diyen Seki, ‘Yakın bir tarihte evleneceğim. Tarihi ben de bilmiyorum ama mutlaka haberiniz olacak’ diye yanıt verdi.

Etiketler: » » » » » »

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+1 = ?