logo


Demir Demirkan’dan eleştirilere sert cevap!

Demir Demirkan'dan eleştirilere sert cevap!

Ünlü şarkıcı Sertap Erener ile 18 yıllık ilişkisini sonlandıran Demir Demirkan, Ayşe Arman’a verdiği röportaj nedeniyle tepki toplamıştı. Demirkan o tepkilere yanıt verdi.

Ünlü şarkıcı Demir Demirkan, Ayşe Arman’a verdiği röportajda Sertab Erener’le ilişkisini ‘beşik kertmesine’ benzetmişti. Demir Demirkan’ın bu sözü ünlü isimlerin tepkisini çekmiş, kadınlar tarafından da sert bir dille eleştirilmişti. Demir Demirkan, gelen tepkiler üzerine açıklama yaptı.

Sertab Erener’le ilişkisini ‘beşik kertmesine’ benzetip, ‘Ayrılmasaydım, ölüyordum’ deyince kadınların hışmına uğrayan Demir Demirkan, gelen tepkiler üzerine açıklama yaptı.

“ASLINDA KENDİNDEN NEFRET EDENLER”

‘Keşke hiç konuşmasaydın’, ‘Kalıbından utanmalısın’ , ‘Yaşadığının arkasında duramayacak kadar vefasızsın’ yorumlarına kızan Demirkan şunları söyledi:

“Kibirleriyle ağıza alınmayacak sözleri sarfedip sevgisizliklerini açık edenler, aslında kendinden nefret edenler var ya, işte onlar ‘nefretçi.’

Magazin müptelası, cehaletinin farkında olmayan, kendini görmeden dışarıyı yargılayan, kibirli, parasını denkleyip aldığı internet paketini ona buna laf sokmaya harcayan ‘farkındasızlık’ kahramanları… Sizden tek ricam nefretçiliğinize devam etmeniz!”

esra erol

ESRA EROL’LA DEMET AKALIN TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

‘18 YIL AKLI NEREDEYMİŞ’

Röportajın üzerine, Esra Erol, Instagram hesabından “Demir Demirkan 18 yıllık biten ilişkisi Sertap Erener için, ‘beşik kertmesi gibiydi’ demiş. 18 yıl aklı neredeymiş acaba!!! 18 yıl dile kolay bir şeyler yaşayacak, sonra da proje birlikteliği diyeceksin yuh!! İnsan kendine hakaret etmez! Sinirle okudum röportajı!!! Kadınlar çok daha güçlüler ilişkilerinde ve yasadıklarının arkasında duygularıyla hareket ediyorlar! Pazarlıkçı olan sanırım böyle erkekler!” yorumuyla tepkisini dile getirmişti.

‘GERÇEK YÜZLERİNİ GÖRÜYORUZ’

Demet Akalın da Esra Erol’un mesajını paylaşarak “İyi ki Ayşe Arman var da böyle adam! Pardon erkeklerin gerçek yüzlerini görüyoruz!!! Ayıp be kadın daha yeni evli!! Esra Erol çok güzel dile getirmiş aynen katılıyorum” notuyla ünlü sunucuya destek vermiştib

İki ünlü isimin paylaşımlarının altına yorum yapan kadın takipçileri de Demirkan’a yönelik eleştirilerde bulundu.

Etiketler: » » » » » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

5+3 = ?