logo


Demet Evgar’ın Twitter hesabı hack’lendi mi?

demet_evgarÜnlü oyuncu Demet Evgar’ın kişisel Twitter hesabından yapılan paylaşımlar, sosyal medyada günün konu oldu.

Geçtiğimiz hafta ‘Yetenek Sizsiniz’ programına konuk jüri üyesi olarak katılan Demet Evgar’ın kişisel Twitter hesabından ‘manifesto’ niteliğinde çok sert paylaşımlar yapıldı.

Programda jüri üyesi olarak yer almasının kendisi için iyi bir gözlem olduğunu ifade eden Evgar, ‘Bu sâyede bu ülkede estetiğin, san’âtın, edebiyâtın ve insân rûhuna hitâb edenlerin değil ahmak yığınlarına hitâb edenlerin güç kazanacağını hep birlikte görmüş olduk.’ şeklinde paylaşımlarda bulundu.

‘Halk, Popülist Döngü İle Ahmaklaştırılmaktadır’

Yetenek Sizsiniz programında jüri üyesi olarak bulunmasını ilgi çekici bir gözlem olabileceği için kabul ettiğini ifade eden Evgar, Twitter hesabından aşağıdaki paylaşımları yaptı:

‘Ahmakların zevklerine hitâb etmek, sistemin sözde “aydınlanmış” (illuminated) esâs sâhiblerini ya’nî robotlaştırıcıları güçlendirirken, toplumları ise aylık maaşlarına (samanlarına) bağımlı çiftlik hayvanları hâline getirmektedir.Ahmaklara hitâb etmek sizi maddî olarak zengin kılar. Fakât esâs zenginlik, erdemlice bir hayât sürmekten başka hîçbir şey değildir.Erdemli kalabilenlere selâm olsun.Buradan sistemin sözde sâhiblerine yani sözde “aydınlanmışlara” sesleniyorum: Siz çoksunuz fakât biz haklıyız.’

Acun Ilıcalı: Demet’in Hesabı Hack’lendi
Evgar’ın hesabından yapılan paylaşımların ardından Acun Ilıcalı ise kişisel Twitter hesabından şunları yazdı: “Sevgili Demet Evgar aradı, Twitter hesabı hacklenmiş. Hesabından paylaşılanlar ona ait değil. Bilgilerinize…”

Emre Karayel: Demet’in Hesabı Hack’lenmedi
Demet Evgar’ın Bir Kadın Bir Erkek dizisinden rol arkadaşı Emre Karayel de olaya dahil oldu ve “Demet Evgar’ın hacklendiğine dair söylenenler tamamen asılsızdır, şimdi telefonda konuştuk.” yazdı.

Kaynak:Radikal

Etiketler: » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

7+6 = ?