logo


03 Şubat 2016

Demet Akalın’dan duygusal paylaşım

1

Demet Akalın, kızının doğum gününü sosyal medyadan kutladı ve Hira’nın namaz kılarken çekilmiş videosunu paylaştı.

Demet Akalın, Okan Kurt ile nikah masasına oturmuş bu evlilikten de 2014 yılında Hira adını verdiği kızı dünyaya gelmişti. Akalın, kızının doğum gününü paylaştığı mesajlarla kutladı.

2

Demet Akalın, kızı Hira’nın namaz kılarken çekilen görüntülerini Instagram hesabından paylaştı. Şarkıcının, ‘Dualarınızı maşallahınızı alayım. Rabbime binlerce şükür olsun. Seni bize gönderdi adının hürmetine yaşa Allah seni nazardan korusun’ ifadeleri ile paylaştığı video takipçileri tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

‘KUCAĞIMA ALDIĞIM İLK AN’

Demet Akalın, yarın 2 yaşına girecek olan kızının doğum gününe bir kala, bebeklik fotoğraflarını da Instagram’da takipçileriyle paylaştı.
Akalın fotoğrafın altına “Kucağıma altığım ilk an! Canım kızım iyi ki geldin hayatıma. Beni ben yaptın… Seni o kadar çok seviyoruz ki babacığın ve ben… Allah bize acını göstermesin.” notunu düştü.

Demet Akalın Hira’nın babası Okan Kurt’un kucağında olduğu fotoğrafı ise “Yaka iğnesi diyordu Ebru Destan. İlk bir kaç gün sevgilim bakmıştı. Kendi değiştirdi altını. Evet biraz babacı ama olsun ikisi de benim nasılsa…” mesajı ile paylaştı.

Etiketler: » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

1+7 = ?