logo


06 Nisan 2018

Demet Akalın ve İbrahim Tatlıses arasında Afrin polemiği!

“Afrin’e beni davet etmediler” diyen Demet Akalın’a en ilginç tepki İbrahim Tatlıses’ten geldi. Popçunun, ‘yusuf yusuf’tan gelmediğini iddia eden İbrahim Tatlıses’e Demet Akalın’dan cevap gecikmedi

Sanatçılar ve sporcular Afrin’deki terör örgütlerine yönelik sürdürülen ‘Zeytin Dalı Harekatı’na destek için 1 Nisan da Hatay’a gitti. Sanatçıların arasında İbrahim Tatlıses de vardı.

‘DEMET AKALIN ‘YUSUF YUSUF’TAN GELEMEDİ’

Her zaman etkinliklere aynı kişilerin gittiğini söyleyen Demet Akalın bu duruma isyan etti. Demet Akalın isyan edince etkinliği düzenleyen Polat Yağcı, ‘Kendisini çağıracaktık ancak ulaşamadık’ dedi, İbrahim Tatlıses ise ‘Demet ‘yusuf yusuf’tan gelemedi’ dedi.

‘BENİM KARDEŞİM ASKERE GİDİYOR, HADİ SİZ DE GÖNDERİN ÇOCUKLARINIZI’

Bu sözleri duyan Demet Akalın adeta çılgına döndü ve Twitter hesabından hem İbrahim Tatlıses’i hem de Polat Yağcı’yı tweet yağmuruna tuttu. İşte Demet Akalın’ın attığı tweetler:

-“Erkek kardeşim 2 Mayıs’ta askere gidiyor! Bana ‘yusuf yusuf’ diyen İbrahim Tatlıses! Yazık! Siz de gönderin çocuklarınızı hepiniz gönderin hadi bakalım!!!!

-“Korksam iki ay önce Işın Karaca’yla başvurmam gitmek için!”

‘DAVET ETMEDİM DE EDEMEDİM DE’

Demet Akalın, Polat Yağcı’ya ise şöyle seslendi:

-Davet etmedim edemedim de! Gerçekleri söyle düne kadar ulaşıyordu elime! Telefonumuz belli adresimiz belli! Öyle aradım ulaşamadıma sığınma gerçek değil çünkü!!

Kaynak:Posta

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

1+4 = ?