logo


Demet Akalın Deniz Seki’yi ziyaret etti

Demet Akalın Deniz Seki’yi ziyaret etti

Demet Akalın, sosyal medya hesabından ‘Deniz Seki’ye notu olan var mı’ diye sordu. Ardından da görüşmenin nasıl geçtiğini yazdı.

Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi’nde kalan şarkıcı Deniz Seki, hapishanede yattığı süre içerisinde önce EŞkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine konuk oyuncu olarak katılmasıyla; daha sonra da cezaevinde yazdığı ve 14 Şubat’ta çıkardığı ‘Denizin Dibi’ adlı kitabıyla adından söz ettirmeyi başardı. Seki’nin yakın arkadaşlarından biri olan Demet Akalın, sosyal medya hesabından Seki’yi ziyaret edeceğini açıkladı.

Demet Akalın da ünlü şarkıcıyı kaldığı cezaevinde ziyaret eden ünlü isimler arasında. Geçen ay katıldığı ‘Renkli Sayfalar’ programına Seki’nin mektubu okunması üzerine duygulanan Akalın, dostu için; “Deniz Seki’ye cezaevini hiç yakıştıramıyorum. Bizim onunla bambaşka hayallerimiz vardı. Hira doğduğunda o da bebek yapacaktı. Deniz çok kıymetli bir insan. O çıktığında tüm hayallerimizi gerçekleştireceğiz. Deniz çok güçlü bir kadın. Ondaki güç bende olsa dünyayı yakardım herhalde” açıklamasını yapmıştı.

Seki’nin kendisini ziyarete gitmediği için kızdığını dile getiren Akalın, oraya gitmenin ve o koridordan geçmenin çok zor olduğunu dile getirdi.

1

Sosyal medyayı aktif kullanan Akalın, dün Twitter hesabından; “Deniz sekiye not soylemek isteyen var mı?” yazdı. Bu soru üzerine Seki’nin hayranları sevgi ve selamlarını iletirken; sert eleştirilerde bulunanlar da oldu.

2

‘BAYHAN’IN SELAMI VAR’

3

Akalın’ın bir takipçisi; bu soru üzerine; ‘Bayhan’ın selamını söyle’ yazarak, Seki ile Bayhan arasındaki gerginliğe gönderme yaptı.

“DENİZ SEKİ’NİN SORANLARA SELAMI VAR”

Dün akşam, Deniz Seki’yle görüşeceğini duyuran Demet Akalın, görüşme sonrası yaşananları da sosyal medya hesabından duyurdu.

4

‘Adalet Okulu’ eğitim merkezinin önünde fotoğraf çektiren Akalın, fotoğrafa; Deniz Seki’nin soranlara selamı var… Dertleştik, kucaklaşamadık. Kapalı görüştü ama iyi gördüm arkadaşımı ağlaştık tabi biraz… Aslında onunlayken ağlamadım ama tam giderken film koptu. Bu esim de Bakırköy Kadın Cezaevi’nin dalında birincilik alan en iyi eğitim merkezi müdüre hanım ile biz…’ notunu düştü.

Etiketler: » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

8+8 = ?