logo


29 Haziran 2016

Defne Samyeli ve ailesi patlamadan kıl payı kurtulmuş

defne samyeli

Dün akşam İstanbul Atatürk Havalimanı’nda yaşanan terör saldırısı onlarca can aldı, onlarca aile yıkıldı. Terör korkusuyla yüz yüze kalan pek çok kişi arasında sunucu ve oyuncu Defne Samyeli de vardı. Samyeli yaşanan saldırıdan kılpayı kurtulduğunu şu sözlerle duyurdu.

“Dün ailem ve ben saldırıdan kılpayı kurtulduk. Şükretmekle birlikte, sevinemedim- havaalanında hayatını yitiren insanlarımız ve şehit polislerimiz için, ülkemizin içinde olduğu bu durum için sabaha kadar gözyaşı döktük. Hele o kahraman polisler.. Onlar olmasaydı çok daha büyük bir kayıp yaşanacaktı. Bu sabah mecburen yine havaalanındayız. Dünkü elim olayın izleri tamamen silinmiş. Havaalanındaki görevliler, dün bazı arkadaşlarını kaybetmiş olmalarına, sabaha kadar üst düzey görevli karşılamak için burada bulunmalarına rağmen soğukkanlı bir şekilde görevlerini yapıyorlar. Her şey belli bir düzen, insanlar sorumlu bir yas havası içinde. Bense arada yine gözyaşlarıma hakim olamıyorum. Milletçe en iyi bildiğimiz şeylerden biri bu sanırım, yaralarımızı sarmak. Allah hepimize güç, hayatımı kaybedenlere rahmet, sevenlerine sabır versin.”

defne

Terör saldırısı sonrası insanlar Dış Hatlar Terminali’nden uzaklaşırken yaşanan panik anı objektiflere yansıdı. Demet Şener ve İbrahim Kutluay çifti de dün gece Atatürk Havalimanı’nda böyle görüntülendi.

demet-ibrahim

Etiketler:
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

9+9 = ?