logo


Deadpool 2 Tek Link İzle

Marvel çizgi romanının gişe rekortmeni deadpool filminin ikincisi gösterime girmeye hazırlanıyor. Adeta dört gözle beklenen filmin fragmanı ilk yayınlandığı saat izlenme rekorları kırdı. Mayıs ayında gösterime girmesi beklenen film için aylar öncesinden Deadpool 2 tek link izle sekmeleri oluşturuldu. Fragmanında bir telefon kulübesinde geçen konuşma binlerce kişi tarafından farklı dillere çevrildi. Başrollerinde Morena Baccarin ve Ryan Reynolds’un yer aldığı film gösterime girdiği ilk gün izleyici akınına uğradı. Üstelik X – Men serisinde yer alan Wolverin’in Deadpool 2’de de yer alıyor olması izleyicileri hem mutlu etti hem de heyecanlandırdı.
İlginç Bir Değişim Öyküsü
eski bir asker olan Wade Wilson hayatına giren Vanessa isimli kadın ile tanışır ve her şey değişir. Ancak Wade kanser olduğunu öğrendiğinde her şey alt üst olur. Hayatın bu beklenmeyen planı Wade’i zor bir karar almaya zorlar. Hayatının aşkını yarı yolda bırakma sebebi ise, hastalığını ona söyleyememiş olmasıdır. Wade bir gün hayatını değiştirecek bir deneye öncülük eder. Bu deney onu hastalıktan kurtarmanın yanında çeşitli doğaüstü güçler de verir. Fantastik filmler için bu beklenmeyen değişim öyküsü izleyicileri çok daha fazla heyecanlandırdı. Bu heyecanı kesintisiz izlemek isteyenler Deadpool 2 tek link izle sekmelerine her gün tıklamaya devam ediyor.
Hugh Jackman Büyüleyecek

X – Men filminde yer alan Wolverine film severler tarafından çok konuşulmuştu. Karakteri canlandıran Hugh Jackman oyunculuğu ile adeta büyüleri. Deadpool filmi ilk yayınlandığı tarihlerde film ekibinin verdiği söz tutuldu. Hem filmin ikincisi sevenleri ile buluşacak hem de Wolverin bu filmde de yer alacak. Üstelik yine Hugh Jackman canlandırması ile izleyenlerin heyecanına heyecan katacak

20th Century Fox Üstlendi

ADB menşeili ve en iyi filmlere yapımcılık yapan 20th Century Fox, Deadpool 2 filminin de yapımcılığını üstlendi. David Leitch yönetmenliğindeki film için tüm film siteleri de Deadpool 2 tek link izle linkini kurdu. Paul Wernick ve Rhett Reese gibi başarıdan başarıya koşan senaristlerin elinden çıkan bu muhteşem film için adeta bir seferberlik söz konusu.

Etiketler: »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

5+5 = ?