logo


Davutoğlu’na sıkı koruma şaşırttı!

davutoğlu korumaBaşbakan Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmesinin ardından Başbakanlık Merkez Bina’ya geldi. Davutoğlu, Başbakanlık makam aracından inerken geniş koruma önlemleri dikkat çekti.

0002’YE KÖŞK BAKIMI

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile yapacağı haftalık olağan görüşmesi öncesinde Başbakan Ahmet Davutoğlu, Başbakanlık Merkez Bina’da çalıştı.

Çankaya Köşkü’ne çıkmadan önce Başbakanlık’ta Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Müsteşar Feridun Sinirlioğlu ve Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz ile görüşen Davutoğlu, Danıştay Başkanı Zerrin Güngör’ü de kabul etti. Yaklaşık 50 dakika süren görüşmede Güngör, Davutoğlu’nu yeni görevi için kutladı.

Davutoğlu’nun Başbakanlık Merkez Bina önünde duran 0002 plakalı makam aracını da bir görevlinin dakikalarca temizlemesi de dikkat çekti.

2

1

Başbakan Davutoğlu, temizlenen makam aracı ile geniş güvenlik önlemleri arasında merkez binadan ayrıldı.

KORUMA DUVARI

Davutoğlu, Çankaya Köşkü’nde Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmesinin ardından Başbakanlık Merkez Bina’ya geri döndü. Davutoğlu, Başbakanlık makam aracından inerken alınan geniş koruma önlemleri dikkat çekti.

Kaynak: Hürriyet

Etiketler: » » » » » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

7+9 = ?
#

Davutoğlu’na sıkı koruma şaşırttı!” için 1 yorum

  1. admin dürüst haber yap. Türkiye kaç ülkeden tehdit alıyor haberin var mı? erdoğana yapılan suikastleri bir hatırla bakalım, birçoğuda bertaraf edildi. ideolojik körlük içerisindesiniz. oraya sizin desteklediğiniz bahçeli yada kılıdaroğlu gelsede onunda koruması olurdu. bu dünyada hristiyan ülkelerinde bu kadar çok koruma görmeniz zordur. sebebi ise tehdit altında olan ülke onlar değil, biziz. bunu görmek bu kadar mı zor?

    0