logo


23 Mart 2016

Damat adayı gelin adayı Hanife’yi yalvarttı

Damat adayı gelin adayı Hanife'yi yalvarttı

İzdivaç programının müdavim gelin adaylarından Hanife, son gelen talibine Deniz’e aşık olunca zor günler geçirmeye başladı.

Fox TV ekranlarında yayınlanan izdivaç programının müdavim gelin adaylarından olan ve bugüne kadar gelen taliplerini geri çeviren Hanife, son haftalarda zor günler geçiriyor.

CANLI YAYINDAN ÇAĞRIDA BULUNDU
Son gelen talibine kör kütük aşık olan Hanife, aralarında yaşadıkları sorundan dolayı programı terk eden damat adayına canlı yayından “hadi gel” diyerek çağrıda bulundu.

Programın sunucusu Zuhal Topal kimdir?
Zuhal Topal (d. 23 Eylül 1976, İstanbul) Türk program sunucusu, oyuncu. Tiyatro oyunculuğu başta olmak üzere, dizi, film oyunculuğu ve sunuculuk yapmaktadır. 8 yıldır şarkıcı ve müzisyen Korhan Saygıner ile evlidir, Lina adında bir kız çocuğu vardır.
****
Kariyeri
Sihirli Annem dizisinde “Suzan” adlı karakteriyle tanınmıştır. atv’de yayınlanan Selena adlı bir dizide “Fitnat Korkmaz” adında kötü bir müdireyi oynayan Zuhal Topal, bu diziden sonra Şarkı Söylemek Lazım adlı yarışmada koçu İlhan Şeşen ile yarışmış; halk ve jüri tarafından birinciliği hak etmiştir. Metin Akpınar’ın başrolünde oynadığı Papatyam (dizi) dizisinde birkaç bölümde oynamıştır ve büyük beğeni toplamıştır ve Zuhal Topal’a evlilik programı verilmiştir. Programın adı Zuhal Topal’la İzdivaç’tır. Kanal D’de yayınlanan Geniş Aile adlı dizide Şukufe rolünde oynamıştır ancak Star TV’de yayınlanan Zuhal Topal’la İzdivaç programıyla Geniş Aile’ yi bir arada yürütemediği gerekçesiyle bu diziden ayrılma kararı alsa da 71. bölümde diziye bir bölümlük katkıda bulunmuştur. TRT kanalında 91 bölüm yayınlanan Avrupa Avrupa adlı dizide oynarken bir bebek dünyaya getirmiş adını da hurma ağacı anlamına gelen “Lina” koymuştur. 2013 yılında bu dizideki “Nermin” rolüyle Antalya Tv Ödüllerinde aday gösterilmiş ve “En iyi Komedi Kadın Oyuncu” ödülünün sahibi olmuştur.

Etiketler:
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

2+5 = ?