logo


Damat adayı Birkan Key’in ablası Kader Key öldürüldü!

Zuhal Topal’ın sunuculuğunu üstlendiği evlendirme programında damat adayı olarak tanınan ve daha sonra fuhuştan gözaltına alınan Birkan Key’in ablası Kader Key, İstanbul’da silahlı saldırıya uğrayarak, cinayete kurban gitti.

Evlendirme programlarının ünlü damat adayı olarak bilinen Birkan Key’in ablası 38 yaşındaki Kader Key Bahçelievler’de silahlı saldırıya uğrayarak, hayatını kaybetti. Ablasının acısıyla isyan eden Birkan Key, “Artık bu kadın cinayetleri dursun. Başka kimse anasını bacısını kaybetmesin. Biz nasıl bir ülke olduk?” dedi.

GÖZALTINA ALINDI

Yaşanan talihsiz olay, 21 Temmuz akşamı saat 20.00 sıralarında Bahçelievler’de gerçekleşti. İddiaya göre, evlendirme programlarının ünlü damat adaylarından biri olan Birkan Key’in ablası Kader Key, sokakta yürüdüğü sırada Uğur G. isimli bir erkeğin silahlı saldırısına uğradı. 6 el ateş ederek Kader Key’i ağır yaralayan Uğur G., olay yerinden kaçtı. İhbar üzerine gelen sağlık ekiplerinin tüm müdahalelerine rağmen Kader Key, olay yerinde hayata gözlerini yumdu. Polis ekiplerinin başlattığı çalışma sonucu olaydan birkaç saat sonra Uğur G. yakalanarak, gözaltına alındı.

Geçtiğimiz yıl yayınlanan Zuhal Topal’ın sunduğu evlendirme programında eş arayan damat adayı Birkan Key

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

10+3 = ?