logo


10 Ağustos 2014

Cumhurbaşkanı adaylarının isim analizleri!

kim-copy-640x360Ekmelettin, Recep Tayyıp ve Selahattin… Cumhurbaşkanı adaylarının isim analizleri ve anlamları şok ediyor!

Cumhurbaşkanı seçimlerine çok az bir süre kala herkes adayların eğitimlerini, yaptıklarını, konuşmalarını tartışadursun az sonra okuyacağınız isimlerden kişilik analizine çok şaşıracaksınız. Yorumu sizlere bırakıyoruz.

Recep Tayyip Erdoğan

Recep: Karar vermekte zorlanan, tereddütlü ve sert bir yapıya sahip olan, üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan, sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden, güzel sanatlara karşı yetenekli olan ve duygusal kişiliğini bu sebeple ortaya koyabilen, her ortamda kendine güvenen, özel ilişkilerinde duygusal olan bir kişilik enerjisine sahiptir.

Tayyip: İyi, helal, hayırlı, mübarek, temiz, güzel, hoş, verimli, iyi davranış, haram olma şüphesi bulunmayan demektir.

Ekmeleddin İhsanoğlu

Ekmeleddin: Dinin en olgunu, olgunlaştırdığı. Kamil, mükemmel ve kusursuz olan. Kırılgan, önsezileri güçlü, karar vermekte zorlanan, algılaması yüksek, mantıklı, sakin, durağan, özel hayatında duygusallık yaşayan kimselerdir. Önsezileri güçlü, karar vermede tereddütlü olan, neşeli, bolluk enerjisi olan bir kişilik enerjisi verir.

Selehattin Demirtaş:

Selahattin: Bir bağ ile tutturulmuş olan, sınırlanmış olan, bir kuruluşun yetkisi altında olan kimsedir. Arapça kökenli Selahattin ismi ‘dinine bağlı kimse’ anlamına da gelir. Bu isimdeki kişiler algılaması yüksek, mantıklı karar verebilen, hırslı, zorluklar karşısında yılmayan direnen, atılgan ve enerjik bir kişilik enerjisine sahiptirler.

Etiketler: » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

6+7 = ?