logo


20 Ekim 2016

Çocuklar İçin Çılgın Maceralar Rafadan Tayfa ve Pepe

Çizgi filmler büyük küçük herkes tarafından sevilerek izlenmeye devam edilmektedir. Teknoloji ilerledikçe ve yapım şirketlerinin olanakları arttıkça birbirinden güzel çizgi filmleri de görmek mümkün. Bizim kültürümüze uygun ve izlemesi en güzel çizgi filmler arasında yer alan Rafadan Tayfa ve Pepe’nin eşsiz maceraları keyifle takip edildiği biliniyor.

Türk yapım şirketleri tarafından hayata geçirilen bu yapımlar özellikle TRT ekranların da çok karşımıza çıkmaktadır. Önceleri acaba izlenir mi endişesi taşıyan Türk yapımı çizgi filmler şimdilerde en çok izlenen çizgi filmler arasında yer alıyor. Rafadan tayfa ekibinin çılgın maceraları her çocuk tarafından ezberlendiği söylenebilir ve pepe’yi de duymayan yoktur sanırım. Ailelerin gönül rahatlığıyla çocuklarına izlettikleri bu maceraların çocuklar üzerinde çok olumlu etki yaptığı bilinmektedir. Pepe ve arkadaşları her gün yeni bir maceraya atılmakta ve çoğu kez başlarını belaya sokmaktadırlar bu durumdan sonuç çıkaran kahramanlarımız aynı hataları tekrarlamamak için çaba sarf etmektedir. Herkesin başına gelebilecek konular ele alınmakta yaşanan maceralarda çocuklar kendilerini görmektedir. Aynı şekilde rafadan tayfa ekibinin her gün başına gelen olaylar ya da kendilerine bir hedef belirleyerek atıldıkları maceralar çocukları çok etkilemektedir. Çocukları olumsuz etkileyebilecek çizgi filmlere dikkat edilmelidir. Bir ebeveyn çocuğuna çizgi film izletmek istiyorsa önce çizgi filme kendisi bir göz atmalı uygunsuz bir şey olup olmadığını öğrendikten sonra izlemesine izin vermelidir.

Rafadan-tayfa

TRT çocuk kanalı içerisinde yer alan Pepe izle ve Rafadan tayfa çizgi filmleri son derece eğitici ve eğlendirici olduğu için tereddüt etmeden çocuklara izlettirilebilir. Bu iki çılgın macera severlerin tüm serisini internet üzerinden izleyebilirsiniz. Tüm eski bölümleri ya da en sevilen bölümleri kategoriler halin bulabilir istediğiniz bölümü izleyebilirsiniz.

Etiketler: »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

5+3 = ?