logo


Cinayet görünümlü bir dram hikayesi!

bebek-cesediAnkara’da bulunan çürümüş bebek cesedinin sırrı çözüldü. Annesinin bebeğin cesedini aylarca evde beklettiği ortaya çıktı.

Çocuk yaşta zorla evlendirildi… Boşanıp Ankara’ya kaçtı… İş bulamayınca fuhşa sürüklendi… Babası belli olmayan bir çocuğu oldu… Çocuk bakımsızlıktan öldü… Ne yapacağını şaşırınca cesedi aylarca bekletti… Şimdi cezaevinde… İşte ‘vahşi dramın’ hikayesi…

Ankara Etimesgut’ta çöpte çürümüş halde bebek cesedi bulunması ile ilgili araştırma yapan polis bebeğin 22 yaşındaki anne Zeynep Özdemir’i tarafından atıldığını tespit etti. Olayın detayları ise kan dondurdu.

Çankaya’da çalıştığı gece kulübünde polis tarafından yakalanan Zeynep Özdemir tutuklandı. Zeynep Özdemir, emzirdikten sonra öldüğünü söylediği bebeğini evin boş bir odasında 8 ay beklettiğini ardından çöpe attığını söyledi.

23 Ocak 2015′ tarihinde Etimesgut 30 Ağustos Mahallesi’nde çöpte çürümüş bir bebek cesedi bulunduğu ihbarında bulunuldu. Polis, yaptıkları araştırma sonucu ölüm zamanı tespit edilen cesedin 1 aylık kız bebeği olduğunu belirledi. Araştırmasına devam eden polis, Ankara’daki hastanelerde 1 ay içerisinde dünyaya gelen bebeklerin doğum kayıtlarına ulaştı. Etimesgut bölgesinde yapılan araştırma sonucu doğum yapan Zeynep Özdemir’in evinden taşındığını tespit etti. Hastane kayıtlarından Zeynep Özdemir’in bir kız bebek dünyaya getirdiği belirlendi. Zeynep Özdemir, Çankaya’da çalıştığı gece kulübünde polis tarafından yakalandı.

Polis tarafından ifadesi alınan ve itirafta bulunan Zeynep Özdemir, Tokat’ta 15 yaşında evlendiğini ve 16 yaşındayken bir çocuğunun olduğunu ve babasıyla kaldığını söyledi. Şiddet gördüğü için 2013 yılında kocasından boşanan Zeynep Özdemir, Ankara’ya gelerek erkeklerle para karşılığı ilişkiye girdiğini, bebeği 4 aylık olunca aldıramadığını belirtti. 1 aylık olan bebeğini emzirirken uyuduğunu ve kalktığında bebeğinin nefes almadığını söyleyen Zeynep Özdemir, evin boş bir odasındaki koltuğa koyup üstünü örttüğünü, evde de yaklaşık 8 ay kaldığını ifade etti.

Etiketler: » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

7+4 = ?