logo


Cilt Lekelerine Karşı Yoğun Bakım Kremi

Güneş Lekeleri Nasıl Oluşur?

Yaz günlerinin en büyük sıkıntılarından biri UVA ışınlarının neden olduğu güneş lekeleridir. Etkili bir güneş koruyucu kullanmama ya da hiçbir ürün kullanmama sonucu güneşin yaydığı UVA ve UVB ışınları ciltte melanin maddesinin artmasına neden olur. Artan melanin maddesi her bir ciltte çil, kahverengi güneş lekesi veya siyah nokta şeklinde kendini gösterir. Genelde açık renkli ciltlerde çok daha belirgin olsa da her ciltte güneş lekeleri yüz ve boyun bölgesine hatta omuzlarda görülebilir.

Güneş Lekelerinden Nasıl Korunmalı?

Güneş lekelerinden korunmanın en etkili yolu yüksek güneş koruma faktörlü bir cilt bakım kremi kullanmaktır. Sabah akşam yüz ve boyun bölgesi kremlenmeli, güneşin dik geldiği öğle saatlerinde UVA ışınlarından uzak durulmalıdır. C vitamini içeriği ile melanin oluşumunu baskılayan ve güneş lekelerinin açılmasına yardımcı olan Dermoskin Celeritt SPF 25 yoğun bakım kremi, dört haftada cilt lekelerinin açılmasın yardımcı olmakta ve cildi UVA ışınlarına karşı korumaktadır.

Cilt Lekelerinde Dermoskin Celeritt SPF 25 Yoğun Bakım Kremi

Cilt lekelerinin birçok nedeni vardır. Genetik faktörler, hamilelik, UVA ışınlarının neden olduğu lekeler ve yaşlılık gibi nedenlerle doğuştan ya da sonrada ciltte lekelenmeler görülür. Pigment lekeleri olarak da tanımlanan bu lekelerin oluşumunu engellemeye yardımcı olan Dermoskin Celeritt SPF 25, başta güneş lekeleri olmak üzere tüm cilt lekelerinde renk açıcı özelliği ile cilt lekelerini azaltmaya yardımcı olmaktadır. Melanin oluşumunu baskılayan Dermoskin Celeritt SPF 25 yoğun bakım kremi, A, C ve E vitamini içeriği ile cildin sıkılaşmasına yardımcı olurken güneş lekelerinin oluşumunu engellemeye de destek olmaktadır. Ürünün içeriğinde SPF 25 güneş koruyucu bulunur.

Dermoskin Celeritt SPF 25 Güneş Lekelerinin Oluşumunu Nasıl Engeller?

İçeriğindeki UEthylhexyl Methoxycinnamate ve Octocrylene ile pigmentasyon oluşumuna yardımcı olan Dermoskin Celeritt SPF 25, güneşin zararlı ışınlarından cildi korurken, yaşlanmanın getirdiği lekelenmelere karşı da cildi korumaya yardımcı olmaktadır. Butyl Methoxydibenzoylmethane içeriği güçlü bir UVA filtresi olup, UVA ışınlarının ciltte yarattığı hasarları engellemeye yardımcıdır.

Sabah akşam dairesel hareketlerle yüz ve boyun bölgesine yedirilen akım kremi Dermoskin Celeritt SPF 25 her çeşit cilt lekelerinin açılmasında ve yeni leke oluşumunun engellenmesinde büyük yardımcıdır.

Etiketler: »

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?