logo


Cilt Lekeleri Ve Çözüm Önerileri

Melanin pigmentinin ciltte artması sonucu ortaya çıkan cilt lekeleri, hem kadın hem de erkeklerde görülen bir cilt sorunudur. En sık görülen cilt lekeleri ise UVA ve UVB ışınlarının neden olduğu güneş lekeleridir. Özellikle açık renk tene sahip olanlarda çok belirgindir. Çil, kahverengi leke ve siyah noktalar şeklinde görülür.

için henüz oluşmadan güneş koruyucular kullanıldığı gibi Güneş lekeleri, ortaya çıkmış güneş lekelerinin renginin açılmasında kullanılan cilt bakım ürünleri bulunmaktadır. Dermoskin SPF 50 Güneş Koruyucu krem, UVA ve UVB ışınlarına karşı cildi korumaya yardımcı bir krem olarak oldukça popülerdir. Oluşmuş güneş lekelerinin açılmasına yardımcı bir diğer ürünü de Dermoskin Celeritt SPF 25 Cilt Lekelerine Karşı Yoğun Bakım Kremidir.

Güneş Lekelerine Karşı Cildi Korumak Gerekir

Güneş sadece güneş lekesi oluşumuna neden olmakla kalmaz, cildin yaşlanmasını hızlandıran son derece zararlı ışınlar içerir. Dermoskin SPF 50 Güneş Koruyucu Krem, kimyasal ve fiziksel filtreleme özelliği ile güçlü bir güneş koruyucudur. Su bazlı olduğu için yağlı ve sivilceli ciltler için de uygun olan krem her cilt tipine uygundur. İçeriğindeki Alfa Linoleik ve Gama Linoleik asitler kreme cildi koruma ve su kaybını önleme özelliği katar.

Güneş Lekeleri Oluştu İse Endişe Etmeyin

Güneş lekelerine karşı koruma sağlanmadığı zamanlarda ortaya çıkan güneş lekeleri, melanin sentezinin artması sonucu ortaya çıkmaktadır. Sadece güneş değil hamilelik, yaşlılık, genetik faktörler ya da hormonal bozukluklar da cilt lekelerine neden olur. Güneş koruyucu kremlerin kullanımının ihmal edilmesi ya da diğer nedenlerle ortaya çıkan cilt lekelerinin rengini açmaya yardımcı krem Dermoskin Celeritt SPF 25 Cilt Lekelerine Karşı Yoğun Bakım Kremidir. Leke renk yoğunluğunu azaltmaya yardımcı olan kremin içeriği oldukça zengindir.

A, C ve E vitaminleri yanında su teresi ekstresi de içeren Dermoskin Celeritt SPF 25, renk açıcı ve beyazlatıcı bir etkiye sahip yardımcı bir cilt bakım ürünüdür. Japon Sağlık Bakanlığı onaylı kremin beyazlatıcı etkisinin yanında cildi sıkılaştırmaya ve elastikiyetini arttırmaya yardımcı etkisi de bulunmaktadır.

Etiketler: »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

1+10 = ?