logo

CHP’nin seçimden 1 gün önce acı kaybı!

chp-nin-secimden-1-gun-once-aci-kaybi

CHP’nin Erzurum’da seçim çalışmalarını yürüttüğü cip kaza yaptı. Cipte bulunan CHP Yakutiye İlçe Başkanı Yavuz Selim Yıldız hayatını kaybetti.

CHP, seçimden bir gün önce acı bir haberle sarsıldı. CHP’nin 1’inci sıra milletvekili adayı Gonca Aytaş’a destek veren ve beraber ilçelere giden Murat Toptaş yönetimindeki beyaz renkli 06 DL 2747 plakalı cip, kavşağı dönerken devrildi.

Cipte bulunan CHP’nin Merkez Yakutiye İlçe Başkanı Yavuz Selim Yıldız kaza yerinde ölürken, Cansu Aydın ve Seda Kabasakaloğlu yaralandı. Yaralılar Bölge eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Sürücü Murat Toptaş ise kazadan yara almadan kurtuldu.

“ACIMIZ ÇOK BÜYÜK”

CHP’nin birinci sıra milletvekili adayı Gonca Aytaş, kazadan dolayı büyük üzüntü duyduğunu belirterek, yaşamını yitiren Yavuz Selim Yıldız’a rahmet diledi. Gonca Aytaş, rögarın patladığını ve yolda meydana gelen kayganlaşmadan dolayı kazanın olduğunu belirterek “Aynı yolda bugün aralıklarla farklı araçlarda kaza yaptı. Acımız çok büyük. Yavuz Selim, seçim çalışmalarımızda sürekli bize destek oldu. Allah ailesine sabır versin.” dedi.

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?