logo


19 Ağustos 2015

CHP’li Koç’un Erdoğan’a yönelik sözleri sosyal medyada gündeme oturdu

haluk koc

Seçim hükümetinde yer almayacaklarını açıklayan CHP Sözcüsü Haluk Koç “Bugün Türkiye’nin derdi ateş düşen ocaklar, şehit olan gencecik fidanlarımızdır. Türkiye ateş çemberine döndü. 13 yıldır ülkeyi yönetenler hiç sorumlulukları yokmuş gibi, gündemlerini Saray’a kilitlemişler. Yere batsın senin Saray’ın” dedi.

CHP sözcüsünün açıklamaları sosyal medyada da geniş yankı buldu. Türkiye gündeminde yerebatsınsarayın etiketi kısa sürede üçüncü sıraya yerleşti. Yazılan tweetlerden bazıları:

Sedef Kabaş: “”Fare zehiri insanlar için ne kadar faydalıysa, Kadir Mısırlıoğlu da o kadar tarihçidir..Yere batsın sarayın ”

Metin Uca: “Yine 8 şehidimiz var.100 e yaklaştı yitirdiğimiz can’larımız kaybımız, artıyor mu kanlı oy oranı, batsın sarayınız ”

Ahmet Ümit: “Gencecik canlarımız hayatlarını kaybederken, ülke hızla bir felakete sürüklenirken, düşmanlık adım adım büyürken… #YereBatsınSeninSarayın”

Sezgin Tanrıkulu: “Kendi iktidarı uğruna ülkeyi ateş çemberine atana, ülke yanarken hala benim Sarayım Sarayım diyene”

Uğur Dündar: Yiğitler şehit düşmüş, ocaklar sönmüş, gözyaşları sel olmuş, ülke yangın yerine dönmüş,o halâ sarayından söz ediyor! #Siirtte8SehidimizVar

Atilla Taş: Yeni Türkiye! Meclisi tatilde! Hükümeti okul baskınında! Politikacısı oy peşinde! Ekonomisi bitik! Halkı bunalımda! Gençleri tabutta!

Fırat Tanış: 8 şehit,8 acı,uğruna hiç edilen 8 genç ömür kadar #YereBatsınSeninSarayın

Akif Hamzaçebi: Milletin derdi sönen ocaklar. #YereBatsınSeninSarayın

0000

02

01

03

00ber

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

2+10 = ?