logo


CHP mahallelere iniyor

chp

CHP’nin seçimlerde izleyeceği yol haritası netleşmeye başlıyor. Tanrıkulu’nun açıklamasına göre CHP seçimlerde tüm mahallelere seslenecek.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin tanrıkulu CHP’nin seçimlerde izleyeceği politikaya ilişkin konuştu. Habertürk’ün haberine göre, “Sesimizi tüm mahallelerde duyurmaya çalışacağız” diyen Tanrıkulu “Diğer partiler kendi mahallelerinde hitap ediyor. Biz bütün mahallelere hitap ediyoruz” diye konuştu.

“SESİMİZİ TÜM MAHALLELERE DUYURMAYA ÇALIŞACAĞIZ”
“Sadece AKP yok. O nedenle biz ülkede hiçbir şekilde çatışmanın tarafı olmuyoruz ve bütün kesimlere sağduyu çağrısı yapıyoruz. Diğer partiler de bu tür çağrılar yapıyor ama onlar kendi mahallelerine hitap ediyor. Biz bütün mahallelere hitap ediyoruz. Seçimde de herkese hitap edebilen tek parti olarak sesimizi bütün mahallelere duyurmaya çalışacağız. 7 Haziran seçimlerinde seçmenin oyunu beğenmeyen, ‘Hata yaptın, tekrar oy ver’ diyenlere karşı, o oylara saygı gösterip gereğini yerine getirmeye çalışan, parlamento aritmetiğinden bir hükümet çıkarmak için büyük çaba harcayan parti olarak tüm mahallelerden destek isteyeceğiz.”

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

1+5 = ?