logo


Ceylan Ertem: Ölüm tehditleri alıyorum

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından 20 Ocak Cumartesi günü başlatılan ‘Zeytin Dalı Harekatı’ çoğu ünlü tarafından destekleniyor ancak bir kısmı da ‘Savaşa hayır’ diyor. Bu ünlülerden biri de Ceylan Ertem… Ceylan Ertem ‘Savaşa hayır’ dediği için bazı takipçileri tarafından ölüm tehditleri almaya başladığını söyledi. İşte detaylar…

Ceylan Ertem, TSK’nin Afrin’e yönelik operasyonuna Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Her zaman içimizden en güçlü sesiyle bağıran; SAVAŞA HAYIR!” ifadelerini kullandı ve bu paylaşımı nedeniyle sosyal medyada tepki gördü.

‘ÖLÜM TEHDİTLERİ ALDIM’

Paylaşımı sonrası kadın takipçilerinden ölüm tehditleri aldığını ve buna çok üzüldüğünü söyleyen Ceylan Ertem sosyal medya hesabının da hacklendiği için kapandığını belirtti.

‘O KADAR TOZPEMBE BİR DÜNYADA YAŞAMIYORUZ!’

BirGün’den Derya Aydoğan’a konuşan Ceylan Ertem şunları söyledi:

“Twitter’ımı kapatmadım, kapandı. Hacklenmiş ya da onlar şikâyet ettiği için kapanmış olabilir. Olanlara çok üzülüyorum. Çünkü orda ‘Bütün dünyadaki savaşlara hayır’ söylemi vardı, sadece bizim ülkemizdeki savaşa değil. Olan Mehmetçiğe oluyor. Ona çok üzülüyorum. Çok korkunç tepkiler alıyoruz. Özellikle kadınlardan gelen bazı tepkiler vardı ve ‘ölüm tehditlerine’ kadar vardı. Bu durum çok yaralıyor tabii insanı, çok üzüyor. Bütün dünyadaki savaşlara hayır denmesi gerektiğine ve her zaman barışın yanında olmak gerektiğine inanıyorum. ‘Keşke her şey konuşularak, silahlar olmadan çözülse’ hayali ile yaşayan biri olduğum için öyle yazmıştım. Maalesef görüyoruz ki, o kadar tozpembe bir dünyada yaşamıyoruz.”

Kaynak:Posta

Etiketler:

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+1 = ?