logo


25 Haziran 2016

Ceyda Ateş’ten aldatma çıkışı

1258628_620x410

“Belki evli olsak farklı olaylara girebilirdim. Sevgiliyiz ve hatalar yapabilir. Sevgiliyken küçük bir hatayı affetmem çok fazla büyütülmemeli”

Ceyda Ateş, ailesine rest çekip Miami’ye yerleşen, burada kendisini Fransız bir güzelle aldatan sevgilisi Buğra Toplusoy’u neden affettiğini HT MAGAZİN’e açıkladı. Toplusoy da ilişkisi ve ABD’ye yerleşme kararıyla ilgili ilk kez konuştu.

‘SEVGİLİYİZ, HATALAR OLABİLİR’
CEYDA ATEŞ: O dönem Buğra ile aramız bozuktu. Asla affedemeyeceğim bir şeye göz yumdum. Önemli olan yaptığı hatayı anlaması. Buğra bunu anlayıp güzel şeyler yaşatınca hatayı unuttum. Belki evli olsak farklı olaylara girebilirdim. Sevgiliyiz ve hatalar yapabilir. Sevgiliyken küçük bir hatayı affetmem çok fazla büyütülmemeli.

‘GÜNDEMİMİZDE EVLİLİK YOK’
BUĞRA TOPLUSOY: Kısa bir süre bir küslüğümüz oldu. Birbirimize daha çok bağlandık. Birbirimizi dinlemeyi ve özlemeyi öğrendik. Gündemimizde ayrılık ya da evlilik yok, anı yaşıyoruz. Babamın şirketinde yöneticiyken ceketimi alıp ABD’ye gitmemin Ceyda ile ilgisi yok. Bu, tamamen maddi değerlerin kontrolünün bir savaşıydı.

1258628_cb78ee32b2b10ddf12e218767390cd06

Ateş ve Toplusoy’un Reşit Özet’e yaptığı açıklamaların tamamı, saat 10.00’da başlayan SHOW TV’nin sevilen programı ‘Cumartesi Sürprizi’nde ekrana gelecek.

Kaynak:Habertürk

Etiketler: »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

10+4 = ?