logo


Çeşme’ye Seyahat

Yaz gelince ve hatta gelmeden tatil hazırlıkları başlar. Bu sene hangi tarafa gitsek? Nerenin denizi daha güzeldir? Hangi otel plajları daha uygundur? Ulaşım bakımından neresi daha kolaydır? Bu ve benzeri soruları pek çoğumuz sormuşuzdur. İzmir ilimizin Çeşme’si aldığımız beş cevap arasında muhakkak yer almıştır.

Çeşme ülkemizin en gözde tatil beldelerinden ve en şirin ilçelerimizden biridir. Doyumsuz plajlarıyla ve bu plajlar boyunca uzanan berrak denizinde yapılabilecek rüzgâr sörfü insanda unutulmaz anılar bırakacaktır. Kalesi ve müzesiyle, tarihi Rum evlerinin bulunduğu rüzgârlı dar sokaklarıyla, çiçekli bahçeleri ve termal sularıyla, misafirlerini ağırlamaya hazır limanlarıyla Çeşme sadece yazın değil kışın bile turizm sektörü için önemli varış yerlerindendir. Pekiyi Çeşme’ye siz nasıl gidersiniz? Otobüsle giderseniz aşağıda anlatılan sitemizi incelemeniz yararınıza olacaktır.

Hususi otomobili olanlar ve deniz yolunu tercih edenler dışında Çeşme misafirlerini otogarında karşılar. Yerel otobüs şirketleriyle birlikte Pamukkale Turizm, Metro Turizm, Ulusoy Turizm gibi büyük çaplı otobüs şirketlerinin yazıhaneleri de Çeşme Otogarında yer almaktadır. Çeşme’ye gitmek isteyen veya Çeşme’den hareketle farklı bir yere seyahat etmek isteyen, Çeşme civarını otobüslerle gezmek isteyen yerli ve yabancı misafirlerle yolcular Çeşme Otogarına gitmelerine gerek kalmadan hangi seyahat firmasının veya firmalarının hangi gün ve saatlerde Çeşme’den hareket ettiğini www.turkiyeotobusfirmalari.com adlı internet sitesi sayesinde kolaylıkla öğrenebilecektir.

Bu site sayesinde Türkiye’nin her neresi olursa olsun hangi otobüs şirketlerinin Çeşme’ye güzergâhı olduğunu görebilecek ve hatta uygun göreceğiniz koltukta seyahat etme fırsatı yakalayarak otobüs biletinizi gerekli güvenlik sertifikalarına sahip aynı site üzerinden alabileceksiniz. Hatta ilgili tüm otobüs şirketlerinin telefon numaralarını öğrenebilecek, değerlendirdiğiniz otobüsün koltuk düzeni, otobüs içi eğlence/müzik düzeni, güzergâh ve mola bilgileri, kalkış ve varış saatleri hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz.

Bu sayede yerel ya da büyük ölçekli otobüs şirketlerinin Çeşme Otogar yetkilileri ile birebir irtibat kurabilecek ve sorunsuz seyahatin tadını çıkaracaksınız. turkiyeotobusfirmalari.com adlı sitemizde sağlanan sorgulama ekranıyla otobüs hareket bilgilerini tek seferde ve tek sayfada inceleyebileceğinizden ulaşımınız için en uygun ve en güvenli yönteminiz sitemiz olacaktır. İyi yolculuklar…

Share


#

SEN DE YORUM YAZ

2+4 = ?