logo


09 Haziran 2017

Cengiz Kurtoğlu: Kızımın kapısında üç ay arabada yattım

Cengiz Kurtoğlu, oğulları Aydın Kurtoğlu ve Orçun Bora’yla birlikte Kral TV, Kral FM ortak canlı yayınında Mehmet’in Gezegeni’ne konuk oldu.

“On gün evden çıkmadım”

Radyonun kendisi için bir yaşam tarzı olduğunu belirten Cengiz Kurtoğlu, radyonun öneminden de bahsetti. Ünlü şarkıcı, “Radyo bizim için çok büyük bir heyecandı. Tabii o zamanlar televizyonlar da siyah-beyazdı ve yaygın değildi. Radyolara verirdik kendimizi. Televizyonum olduğunda on gün evden çıkmadığımı bilirim”dedi.

“Kendini torunlarına adadı”

Orçun Bora, babasının yıllarca gece geç saatlere kadar çalıştığı için günde çok kısıtlı zamanlarda görüşebildiklerini belirterek “Babam yıllarca gece çalıştı. Biz de okula gittiğimiz için ancak günde yarım saat, bir saat görüşebiliyorduk. Şimdi torunlarına verdi kendini. Sürekli onlarla ilgileniyor” dedi.

“Artık kız torun istiyorum”

Yıllarca sahne hayatından dolayı kendisine ve ailesine çok zaman ayıramadığını dile getiren Cengiz Kurtoğlu, “Artık kendime çok zaman ayırıyorum. Bazı şeyleri aklımdan sildim. Çocukların büyümesiyle, ailenin büyümesiyle beraber huzurlu bir hayata geçtim. Bu arada 6 torunum var ama hiç kız torunum yok. Onu da istiyorum, buradan mesajımı vereyim” dedi.

“Üç ay arabada yattım”

Ünlü şarkıcı, “Oğullarımı evlendirdiğimde eşim Fadime ile evimize döndük. Ama kızım Aylin evlendiğinde Fadime’yi evimize bıraktım, kızımın kapısında üç ay arabada yattım” diyerek itirafta bulundu.

“45 kilo verdim”

Cengiz Kurtoğlu verdiği kilolar ve beslenmesiyle ilgili de “Bir seneyi geçen bir sürede yaklaşık 45 kilo verdim. Neredeyse obez durumuna gelmiştim. Pilavı bile ekmekle yiyordum. En son teknolojiyle ameliyat oldum. İki midemde hala içimde. Çok sağlıklı ve mutluyum şimdi” dedi.

Etiketler: » » »

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+4 = ?