logo

11 Ocak 2016

Cem Küçük’ten Beyazıt Öztürk’e tehdit: Bedelini ödemek zorunda!

Cem Küçük’ten Beyazıt Öztürk’e tehdit

Star gazetesi yazarı Cem Küçük bu kez Şovmen Beyazıt Öztürk’ü tehdit etti.

Beyazıt Öztürk, kendi programında yaşanan telefon görüşmesi sonrası özür dileyerek kamuoyuna açıklama yapmıştı. Öztürk, “İstemeden kırdığımız üzdüğümüz birileri varsa gerçekten özür dileriz. Bu arada basında bazı açıklamalar yapılıyor, televizyonda bazı açıklamalar yapılıyor siyasetçiler tarafından. Beni lütfen politikaya malzeme etmesin kimse.” demişti. Beyaz Show’da yaşanan ‘çocuklar ölmesin’ tartışmasını köşesine taşıyan Cem Küçük, Beyazıt Öztürk’ün ‘bedel’ ödemek zorunda olduğunu belirtti.

cem-kucuk1

BEYAZIT ÖZTÜRK BEDELİNİ ÖDEMEK ZORUNDADIR

Cem Küçük’ün tehditlerine bir yenisini daha eklediği yazısında Doğan Medya yöneticilerini de es geçmedi ve “Doğan Medya bu rezalete imza attığı için Beyazıt Öztürk’ü de cezalandırmak zorundadır. Şovmen Beyaz yaptığının bedelini ödemek zorundadır” dedi.

İşte Cem Küçük’ün köşesinde konuyla ilgili yazdıkları:

Doğan Medya Grup’un başına Mehmet Ali Yalçındağ geldi. Biz de burada kendisine başarılar diledik ve yeni görevinden ötürü tebrik ettik. Asla önyargılı olmadık. Aynı şekilde CNN Türk’ün de başına Erdoğan Aktaş, Kanal D’nin başına Barış Tünay geldi. Yine kendilerini tebrik ettik ve başarılar diledik. Doğan Medya yerli ve milli konularda artık duyarlı olacağına ve terör örgütlerine asla taviz vermeyeceğine söz verdi. Öte yandan son dönemde yaşananlar bize bambaşka şeylerin döndüğününü gösteriyor. 8 Ocak cuma günü Beyazıt Öztürk’ün şovunda bir PKK’lı yayına bağlandı ve resmen PKK terör örgütü propagandası yaptı. 28 Şubat sırasında darbeci Çevik Bir’e övgüler düzen her devrin adamı Beyazıt Öztürk de PKK’lı tipe tam destek verdi ve alkışlattı. Doğan Medya açıklamasında telefonla bağlanan PKK’lıya yükleniyor ama PKK’lıya tam destek veren Beyazıt Öztürk’ü savunuyor. Bu kabul edilemez. Doğan Medya bu rezalete imza attığı için Beyazıt Öztürk’ü de cezalandırmak zorundadır. Şovmen Beyaz yaptığının bedelini ödemek zorundadır. Hani hem Aydın Doğan hem Mehmet Ali Yalçındağ Doğan kanallarında ve gazetelerinde terör örgütü yandaşlarına ve propagandistlerine geçit vermeyecekti? Biz bu sözlere inanmak istedik ve Doğan Medya’ya yeni kredi açtık. Kişilerle asla meselem olmadığını, benim meselemin prensiplerle ve devletimizin bekası ile ilgili olduğunu 1000 kere yazdım.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+6 = ?