logo


Çelik dosya ve soyunma dolapları

Eğitim ve spor merkezleri başta olmak üzere, toplu olarak kullanılan ve bir amaca hizmet eden kurumlarda öğrenciler, personeller ve diğer insanlar için bireysel olarak kullanabilecekleri soyunma dolapları oldukça elverişlidir.
Hemen hemen her ölçüde bulunabilen soyunma dolapları, birçok mobilya firması tarafından üretilmektedir. Genel olarak 1 metre yüksekliğinde, 40 cm genişliği ve derinliği olan dolaplar iki sıra üst üste koyularak konumlandırılır. Kilitle erişimi sağlanan bu dolapların her biri kişiye özeldir. Şifre ya da el izi okutma gibi gelişmiş seçenekler de mevcuttur. Dolapların içerisinde raflar yer alır. Böylelikle kullanıcı, istediği şekilde içerisini kullanabilir. Okullarda her gün taşımaya gerek duyulmayan kitaplar depolanabilir. Spor alanlarında ise, değiştirilen kıyafetler konularak kullanılabilir. Dolapların sayısı, kullanıcı yoğunluğuna göre belirlenir. Bu Soyunma Dolabı türü oldukça kullanışlı ve pratiktir.
Mobilya firmalarından malzeme ve fiyat konusunda bilgi alınarak toplu alımlar gerçekleştirilebilir. Dosya Dolabı genel olarak çelik malzemeden üretildiği için oldukça dayanıklıdır. Olası deprem durumlarına karşı duvara doğru bir şekilde monte edilir.

 

270540-99270-soyunma ve dosya dolaplari celik (5) 270540-99270-soyunma ve dosya dolaplari celik (8)


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

4+4 = ?