logo


Çatı Penceresi

fakro-standart-cati-penceresi-3

Pencere sistemlerini farklı ve alternatif bir boyutu olarak düşüneceğiniz çatı penceresi gerek evlerinizde gerekse iş yerlerinde rahatlıkla kullanılabilecek modellerle müşteri ihtiyaçlarına hitap edebilmektedir. Kullanım amacınıza uygun olarak farklı ve alternatif pek çok pencere modeliyle eğimli yüzeylere kolaylıkla monte edilebilen sistemler pratik ve kullanışlı yapısı ile kolay kullanım olanağını beraberinde getirmektedir.

İş yerleri için büyük bir enerji tasarrufu sağlayacak olan çatı penceresi gün ışığından çok daha fazla yararlanılması ile doğal bir aydınlatma olarak kullanılabilmektedir. Ayrıca gürümüz yaratıcı fikirlerinde çatı katlarının kasvetli ve soğuk havasını tamamen ortadan kaldıracak dekorasyonla çatı katları çok daha ferah ve yaşanılabilir alanlara dönüştürülebilmektedir.

Evlerinizde çatı katlarını yatak odası, çocuk odası, çalışma odası gibi fikirlerle dilediğiniz gibi zevkinize uygun olarak değerlendirirken en temel ihtiyacınız çatı penceresi olacaktır. Şık ve estetik bir görünüm sağlayarak dekorasyona da önemli katkılarda bulunan çatı penceresi kaliteli yaşam standartları çerçevesine uygun olarak el ile kullanım sağladığı gibi motor mekanizması ve çeşitli sensörlerin entegrasyonuna bağlı olarak otomatik kullanım olanağını da beraberinde getirebilmektedir.

Hava sirkülasyonu sağlandığı gibi olası bir yangın durumunda duman tahliyesini de sağlayabilen pencere kanadı 180 derece döndürülebilmektedir. Bu sayede kanadın dış yüzeyini iç kısma çevirerek rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Lamine camlarla kaliteli malzemeden imal edilerek beğeninize farklı model seçeneklerinde sunulan çatı penceresi çatı katlarında ihtiyacınızı karşılarken konforunuzu da ön plana çıkaracaktır.

Etiketler:
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

10+5 = ?