logo


Casio Saat Özellikleri

Her yaşa hitap eden kadın ve erkek için saat tasarımı yapan Casio, ilk olarak 1946 yılında Tokyo’da teknoloji şirketi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Saat sektöründe 74 yıldır faaliyet gösteriyor. Saat sektöründe öncü kuruluşlardan birisi olan firma, Japon teknolojisi ile üretim yapıyor. Casio saat firması sektörüne, G-Shock olarak adlandırdığı darbelere karşı dayanıklı modeller kazandırıyor. Müzikten spora birçok farklı tarzı bu saatlerin modellerinde görmek mümkün.

1951 yılından günümüze saat sektöründe faaliyet veren Casio saat birbirinden ilginç ve şık tasarımları ile karşımıza çıkıyor.  Çelik, titanyum, silikon, plastik gibi çeşitli kordan tiplerinin yanında deri kordonlarının da bulunduğu saatler in su geçirmezlik özelliği vardır. Klasik ve spor tarzların bir arada kullanıldığı saatlerin dijital ve analog olmak üzere iki çeşidi var.

Edifice serisi, özellikle takım elbise giymeniz gereken yerlerde şıklığınızın tamamlayıcısı niteliğindedir. Baby-G serisi ile ise yaz kıyafetlerinizin tamamlayıcısı olabilir. Sheen serisi ile toplantı ve davetlerinizde şıklığınızın tamamlayıcısı olabilir. Bu manada kendi tarzınıza uygun seçebileceğiniz geniş model ve marka çeşidi sunmaktadır. Klasik, spor ve günlük giyim tarzınızı tamamlayan, zevkinize uygun Casio saat modellerine sahip olmak isterseniz https://www.konyalisaat.com.tr/kategori/marka-casio/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler: » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

10+4 = ?