logo


30 Temmuz 2013

Cardozo’dan BÜYÜK rest!

cardozo_443333Fenerbahçe’ye transferi arapsaçına dönen Oscar Cardozo konusunda sıcak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Fenerbahçe’ye transferi arapsaçına dönen Oscar Cardozo konusunda sıcak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Benfica’ya teklifini yapan Fenerbahçe, gelecek olan cevabı beklemeye başladı. Peki, Benfica Yönetimi ile masaya oturan Oscar Cardozo neler söyledi? İşte BÜYÜK rest!…
Benfica Yönetimi ile yaptığı görüşmede, 24 saat içerisinde transferinin sonuçlanmasını istediğini ve bir karar verilmesi gerektiğini ifade eden Cardozo, “Ya en geç 24 saat içerisinde karar verin ya da yeniden takımla çalışmalara başlayayım” dedi.
Jorge Jesus ile arasında bir sorun olmadığını ve yeniden takımla çalışmalara başlayabileceğini Benfica Yönetimi’ne ileten Cardozo’ya flaş cevap ise Benfica Başkanı Luis Filipe Vieira’dan geldi. Cardozo’nun menajeri Pedro Aldave ile bir görüşme gerçekleştiren Vieira, Paraguaylı oyuncu için transfer garantisi vermedi. Başta Fenerbahçe olmak üzere Cardozo için gelen diğer teklifleri de değerlendirdiklerini ifade eden Vierira, “Transfer garantisi veremem ve yapılan görüşmeler devam ediyor” ifadelerini kullandı.
Oscar Cardozo’nun transferi için Benfica’ya en geç cuma gününe kadar süre veren Fenerbahçe, diğer bir yandan da Emenike için nabız yoklamaya başladı. Nijeryalı oyuncunun sağlık raporunun temiz çıkması ve Spartak Moskova ile sezona başlamasının ardından kafasındaki soru işaretlerini bir kenera bırakan Fenerbahçe Yönetimi, transfer için 9 milyon euroluk bir bütçe ayırdı.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

8+7 = ?