logo


23 Ağustos 2016

Cara Delevingne striptiz kulübünde olay çıkardı

1

Kankası Amber Heard’ın Johnny Depp’ten boşanmasını kutlamak için geçtiğimiz günlerde gece gezmesine çıkan ünlü model Cara Delevingne, Londra’da bulunan bir striptiz kulübüne giriş ücreti ödemeden girmek istedi. Güvenlik görevlilerinin içerisi dolu olduğu için içeri almadığı ünlü model deliye döndü ve bağırdı: ‘Sen benim kim olduğumu biliyor musun?’

Dünyaca ünlü 22 yaşındaki model ve oyuncu Cara Delevingne, kankaları Amber Heard ve Margot Robbie ile birlikte Heard’ın Johnny Depp’ten boşanmasını kutlamak eğlenmek için geçtiğimiz cuma akşamı dışarı çıktı.

Londra Marylebone’da bulunan SophistiCats adlı bir striptiz kulübüne gitmeye karar veren Cara ve 15 kişilik arkadaş ordusu, mekanın önünde giriş ücreti olan 20 sterlini ödememek için sorun çıkardı.

SEN BENİM KİM OLDUĞUMU BİLİYOR MUSUN?

57bbfc7e67b0a930747c6926

Daily Mail’e konuşan kulüp sahibi Simon Langer, ‘Biz müşterilerimizi memnun etmek için elimizden geleni yaparız ancak Cara ve arkadaşları son derece kabaydı. İçerisinin tamamen dolu olduğunu ve onları alamayacağımızı söyleyince Cara küplere bindi. Giriş ücretini ödemeyeceğini ve derhal içeri alınmak istediğini söyledi. Sürekli aynı cümleyi söylüyordu: Sen benim kim olduğumu biliyor musun? Ben Cara Delevingne’im! Bu da yeni boşanmış arkadaşım Amber! Sürekli ne kadar ünlü olduğunu tekrar edip durdu’ dedi.

Londra’nın en popüler mekanlarından biri olarak gösterilen kulübe oyuncu Ben Stiller, Queene ve Rolling Stones elemanları gibi pek çok ünlü isim akın ediyor.

Etiketler:
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

9+7 = ?