logo


15 Nisan 2016

Caner Erkin’den açıklama!

Caner Erkin'den açıklama!

Fenerbahçe’nin Türk Telekom Arena’da Galatasaray ile oynadığı ve 0-0 beraberebiten derbi maçı öncesi son anda kadro dışı bırakılan Caner Erkin resmi twitter hesabından açıklama yaptı.

İşte Caner Erkin’in yaptığı o açıklama;

Spor Kamuoyunun Dikkatine, Fenerbahçe Spor Kulünü’ne bugüne kadar büyük bir onula verdiğim hizmetlerin gölgelenmemesi, kulübüme ve takımımın oyununa değer katmak iazmiyle büyük bir bağlılık ve azimle çıktığım her maçtaki alın terime olakn saygımla, bu açıklamayı yapmak durumunda kaldığımı ifade etmek isterim.

Bana ve kişiliğime yakışmayan talihsiz olay için öncelikle Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım’dan, Fenebrahçe Spor Kulünü YÖnetim Kurulu’ndan, takımımızın teknik ekibinden, tüm takım arkadaşlarımdan, Fenerbahçe taraftarı ve camiasından ve nihayet tüm spor kamuoyundan içtenlikle özür dilerim.

Yaşanan bu olaydan aldığım dersler vardır. Takımımın başarısı için duyduğum sınırsız heyecanın ve anlık öfkemin böyle bir olaya sebep vermesinden ben de büyük üzüntü ve pişmanlık duyduğumu tüm hassasiyetimle bildiririm. Saygılarımla…

1

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

6+1 = ?