logo


03 Temmuz 2018

Caner Erkin sosyal medyadan patladı!

Beşiktaşlı Caner Erkin, 18 gündür kayıp olan ve cansız bedenine ulaşılan Leyla Aydemir’in katledilmesine ilişkin instagram hesabından sert açıklamalarda bulundu.

Türkiye, Ankara’da kaybolan ve cinayete kurban gittiği anlaşılan minik Eylül’ün şokunu atlatamadan minik Leyla’dan gelen acı haberle sarsıldı. Günlerdir Ağrı’da ve tüm Türkiye’de didik didik aranan 4 yaşındaki Leyla Aydemir’in cansız bedeni kaybolduğu köyden 3 kilometre uzakta bulundu. Tüm Türkiye’yi üzen bu olay hakkında Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin Instagram hesabından bir mesaj yayınladı.

Caner Erkin şu ifadeleri kullandı:

Ah be !!! Ah be çocuklar toprağa yakışamazsınız! size bunları yapan yaratıkların hepsi birden can çekişerek gebersin!! Artık yeter..bir erkek olarak, kız çocuğu bekleyen bir baba olarak, insan olarak… çok canım yandı.. söz bitti ! umutlar tükenmek üzere! Allahtan rahmet acılı aileye Sabır diliyorum Tez zaman da İlahi Adalet diliyorum.

Kaynak:Sözcü/Skor

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

9+10 = ?
#

Caner Erkin sosyal medyadan patladı!” için 1 yorum

  1. […] asıl sıkıntı Dünya Kupası’nda oldukça başarılı performanslar sergileyen Vida, Caner Erkin, Quaresma ve Pepe’ye gelen yüksek teklifler. Bunun haricinde Negredo’yla yola devam […]

    0