logo


Caner-Berke çiftinden flaş karar

Esra Erol’da” programında hayatlarını birleştiren Caner Toygar ile Berke, son dönemde sallantıda olan evliliklerine dair aldıkları kararı sosyal medyadan duyurdu

Esra Erol’un sunduğu izdivaç programında tanışan, geçen nisan ayında evlenen Caner Toygar ile Berke’nin evliğinde büyük bir kriz çıkmıştı.

Berke, canlı yayında “Caner bana şiddet uyguluyor” demişti ve ardından da kendisiyle çelişerek ‘Şiddet yok’ şeklinde açıklamalar yapmıştı.

Şok bir suçlamayla karşı karşıya kalan Caner ise “Beni 70 milyona rezil ettin. Hakkımı helal etmiyorum” karşılığını vermişti.

‘TÜM OLUMSUZLUKLARA RAĞMEN…’

Boşanmanın eşiğine gelen ikili, aralarındaki sorunu çözdü. İkili, sosyal medyada birlikte çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı.

Berke, instagram paylaşımına, “İnşallah kötü günler geride kaldı. Tüm olumsuzluklara rağmen ‘biz’ olarak devam etmeye kara verdik” notunu yazdı.

CANER ÖLÜM MESAJI PAYLAŞMIŞTI

Caner Berke’den umduğu yanıtı alamadığı için geçen hafta şöyle bir paylaşımda bulunmuştu:

İşte Caner’in düğün fotoğrafının altına düştüğü not:

“Uzun bir süre paylaşım yapmayacağım herkes hakkını helal etsin. Her gelen geçen yeniden boğuyor beni. Belki gece ölürüm, farkında değilim. Sen gidince yaşamak fazla tehlikeli. Geçer ve unuturum öyle mi? Buraya kadar öyle mi, Akşamın son vapuruyla çekip giderken ellerimden, Anılarımdan düşeceğim seni öyle mi, Bu ne ucuz bir hoşça kal senin ki, Böyle bırakmak ne kolay öyle mi, Dalgalara şarkımızı, Yarın yok artık ben de yokum öyle mi?”

Etiketler:

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+1 = ?