logo

12 Eylül 2016

Çağatay Ulusoy’a Amerika yaradı!

cagatay-ulusoya-amerika-yaradi

Uzun süredir dil eğitimi almak için gittiği Amerika’da olan Çağatay Ulusoy Türkiye’ye bomba gibi döndü.

En son Medcezir dizisiyle ekranlarda boy gösteren Çağatay Ulusoy geçtiğimiz aylarda dil eğitimi için Amerika’ya gitmişti. Dil eğitimi almak için gittiği Amerika’da dünya devi bir moda şirketinin düzenlediği partiye Çağatay Ulusoy’u da çağırması magazin dünyasında büyük yankı uyandırdı. Markanın özel davetlisi olarak geceye katılan Çağatay Ulusoy dünyaca ünlü yıldızlarla da bir araya geldi. Aynı zamanda yakışıklı oyuncu aynı markanın defilesine de davet edildi. Ulusoy’un bu moda fimasıyla anlaşma yapabileceği konuşuluyor.

Aradığı aşkı Amerika’da buldu!

Ulusoy Amerika’da aradığı aşkı da buldu. Çağatay Ulusoy’un iki ay önce bir jean firmasının reklam filminde birlikte oynadığı manken Taylor Marie Hill ile Amerika’nın Los Angeles kentinde buluştuğu ve aralarında aşk başladığı ortaya çıktı.Ünlü model Taylor Marie Hill, Kardashian ailesinin küçük yıldızları Kendall ve Kylie Jenner ile de yakın arkadaş… Aşkı için Amerika’da kendisine ev alan Ulusoy yeni sezonda ekranlara döneceği için Türkiye’ye döndü. Uzun süredir ekranlardan uzak olan ancak yeni projesiyle televizyonlara dönmeye hazırlanan Ulusoy, son yatırımını böylece Los Angeles’ta yaptı.Ünlü oyuncu, okyanus kenarında bir sahil kasabası olan Santa Monica’dan ev aldı. Ulusoy’un daire için 500 bin dolar (1 milyon 400 bin TL) ödediği konuşuluyor. İş için Türkiye, yaşamak için Amerika diyen Ulusoy son reklam filminden 1 milyon 800 bin TL kazanmıştı.

İmajını da yeniledi

Ulusoy imajını da yeniledi. Yıllar sonra saçlarını kısaltıp kirli sakal bırakan Çağatay Ulusoy’un hayranları oyuncunun bu halini çok beğendi.

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+1 = ?