logo


Büşra Develi’den ‘öpüşme’ sahnesi açıklaması

Oyuncu Büşra Develi, son dönemin yıldızı parlayan oyuncularından Hande Erçel ile başrolü paylaşan sevgilisi Burak Deniz ile Erçel’in öpüşme sahnelerini değerlendirdi.

Oyuncu Büşra Develi, şu sıralar kendisini yoğun şekilde yeni projelere verdi. Dijital platformda bir diziye başlamaya hazırlanan, Murathan Özbek ile ‘Bitmiş Aşklar Müzesi’ adlı 20 dakikalık bir kısa film çeken Develi, son olarak 20 dakikalık ‘Kapı Meselesi’ adlı bir kara komedi çekecek.

FERZAN ÖZPETEK KLİBİNDE ROL ALDI

Şu sıralar ise youtube’da yayınlanan ve 500 bini aşkın kişinin izlediği Ferzan Özpetek imzalı ‘Aşktır’ klibiyle gündeme gelen Büşra Develi, oyuncu sevgilisi Burak Deniz’le ilgili yaptığı açıklamayla yeni bir tartışma başlatacak.

“BEN BİLE HİSSETMEMİŞTİM”

Hande Erçel ile ‘Aşktan Laftan Anlamaz’ dizisinde başrolü paylaşan Burak Deniz’i kıskandığına yönelik haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyleyen Develi, öpüşme sahnelerine dair, “Öpüşme sahnesi çekimlerinde bir oyuncunun karşısındaki oyuncuya bir şeyler hissetmesi mümkün değil.

Burak benim âşık olduğum adam. Buna rağmen aynı dizide oynarken öpüşme sahnesinde romantizm hissetmemiştim. Eğer orada öyle bir şey hissedersen rolünü yapamıyorsun demektir. Çünkü bunlar ayrı dinamikler” dedi

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

1+2 = ?