logo


Bülent Ersoy’dan ilginç gönderme!

bu tarz benimGeçen yıla damga vuran ancak transfer nedeniyle Acun Ilıcalı’nın kanalı TV 8 ile Show TV’nin davalık olduğu Bu Tarz Benim’in bir tanesi reytinglere yenik düştü.

İşte Benim Stilim olarak yayınlamayı sürdürdüğü yarışmanın ‘ikizi’ Show TV’deki Bu Tarz Benim dün gece final yaptı. Yarışmanın jürisi Bülent Ersoy, Akel’den sonra sözü alan jüri üyesi Bülent Ersoy, reytinge kurban olmalarına üzüldüklerini ancak yine de güler yüzlü ve başlarının dik olduğunu vurguladı. Suçun biraz da kendilerinde olduğunu dile getiren Ersoy, “Rüküştük demek ki. Çünkü en büyük jüri halktır. O ne derse o” dedi.

Show TV’de yayınlanan Bu Tarz Benim yarışması, reyting kurbanı olmasının ardından final bölümüyle son kez ekranlara geldi. Yarışmanın final gecesi, sunucu Ebru Akel’in yaptığı veda konuşmasıyla başladı.
Akel’den sonra sözü alan jüri üyesi Bülent Ersoy, reytinge kurban olmalarına üzüldüklerini ancak yine de güler yüzlü ve başlarının dik olduğunu vurguladı. Suçun biraz da kendilerinde olduğunu dile getiren Ersoy, “Rüküştük demek ki. Çünkü en büyük jüri halktır. O ne derse o” dedi.

bülent ersoy

Sessizliğini koruyan ve biraz da üzgün olan diğer jüri üyesi Cemil İpekçi’ye dönen Bülent Ersoy, aralarında tartışma yaşadıkları TV 8’deki yarışmayı kastederek “Üzülme. Bizim perdemiz burada indi ama onların da günü değişti” diyerek tesellide bulundu.

Etiketler: » » » » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

2+6 = ?