logo

Bugüne dikkat! Merkür saat 16.00′da…

1

Merkür 16:00 dan itibaren Kova burcunun ilk derecesinde duraklamaya başlıyor. İletişim, haberleşme, ulaşım, ticari ve bilgi içeren konulara dikkat.

Merkür Salı günü 16:00 dan itibaren Kova burcunun ilk derecesinde duraklamaya başlıyor.

İletişim, haberleşme, ulaşım, ticari ve bilgi içeren her konuda karışıklar, gecikme ve hatalar gerçekleşebilir.

Neptün/Venüs sert kombinasyonu özellikle uzak yerlerde ilişkisi olanlar için zorlayıcı olabilir, hayal kırıklığı, yanlışlıklar yüzünden umduğunu bulmakta zorlanmalar da söz konusu olabilir.

Bazılarınız aslında bir ilişki olmayan bir durumu ilişki gibi görebilir ve kendinizi kandırabilirsiniz. Maddi anlamda risk almak içinde pek uygun bir dönem değil. Bugün Venüs/Neptün arasında zorlu bir açı ön planda olacak. Yaratıcılık potansiyelinizi kullanmak ve ortaya dökmek için çaba gösteriyor olabilirsiniz.

2

Ciddi sonuçlar doğurabilecek konulara ve tartışmalara girmemek doğru olabilir çünkü yanlış kararlar almak olası. İlişkilerde gerçekçi olmayan beklentilere girmek mümkün. Vereceğiniz sözleri düşünerek vermekte fayda var, sonradan tutamayacağımız sözler vermek iyi olmayacaktır.

3

İLETİŞİMDE GECİKMELER OLABİLİR
Bu arada size verilmiş bazı sözlerin de tutulmadığını görebilirsiniz. Hayal kırıklığı ve yanıldığı hissetmek, bu transitin en kötü etkisi olabilir. Bazen böyle yüzleşmek istemediğimiz bir durumla istemeden karşı karşıya kalabiliriz. Hayalci, dalgın ve çok ciddi konulara dalmak istemeyeceğiniz bir gün olabilir. Merkür bugün 16:00 dan itibaren Kova burcunun ilk derecesinde duraklamaya başlıyor.

İletişim, haberleşme, ulaşım, ticari ve bilgi içeren her konuda karışıklar, gecikme ve hatalar gerçekleşebilir. Yazdığımız her şeyi iki kere gözden geçirmekte fayda var, iyi okumadan bir sözleşme imzalamaktan kaçınalım, verdiğimiz sözleri değişikliğe uğrama payı bırakarak planlayalım, seyahat planlarımızı, biletlerimizi dikkatle gözden geçirelim.

SAAT 19.48′E KADAR…

İnternette yavaşlama olabilir, e-posta ve kargo ve kurye ile gönderdiğimiz şeyleri sıkı takip edelim, yanlışlıklar olma ihtimali fazla. Ay bugün 19:48′te Akrep burcunda seyrederken boşluğa girecek. Bu saate kadar önemli işlerinizi bitirmiş olursanız iyi edersiniz, sonrasında kendinizi kozmik akışa bırakarak iç sesinize kulak vermelisiniz.

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?