logo


16 Ağustos 2016

Bu mailler sosyal medyayı salladı!

bu-mailler-sosyal-medyayi-salladi--7504905

15 Temmuz darbe girişimi sonrası komedyen Atalay Demirci’nin FETÖ ile bağlantısını ortaya çıkaran hacker grubu, radyocu Behirhan Gökçe’ye ait olduğunu öne sürdüğü bir maili ifşa etti. Ancak ünlü radyocu, kendisine yönelik iddiaları yalanladı.

Bir radyoda hafta içi her gece program sunan şair Bedirhan Gökçe’nin, Fetullah Gülen’in doktoru Kudret Ünal’a gönderdiği iddia edilen bir mail yayımlandı.

Hacker grubu, “Tazyiki artırdılar benimle ilgili sadece dua, sizden ve büyüğümüzden sonra uzun yazarım. Allah mahcup etmesin” denilerek dua istenen maili deşifre etti.

FETÖ’nün doktorunun ise bu maile “Tazyiki artırmışlar dua bekliyorlarmış. Hizmetlerini arzediyormuşlar efendim” yazılı kağıdı dua kutusuna attığını gösteren bir cevap verdiği öne sürüldü.

“MAİLLER BANA AİT DEĞİL”

İddialara ilişkin bir açıklama yapan Bedirhan Gökçe, FETÖ’cülerin ısrarla istemelerine rağmen kitaplarını onların yayınevilerine bastırmadığını belirtti. Gökçe, “Bu iş aydınlanana ve gerçekler ortaya çıkana kadar radyoda yayın yapmayacağımı da sevenlerime üzülerek bildirir duayı da sadece onlardan beklerim” ifadelerini kullandı.

fft16_mf7505056

Etiketler:
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

8+6 = ?