logo


Bozüyüklü Öğrencilerden Duyarlı Davranış

Bozüyük Saffet Şeker İlköğretim Okulu’nda birinci sınıf öğrencileri tarafından hazırlanan “Maden Şehitlerine” adlı yıl sonu sergisi açıldı.

Okulun, 1/E sınıfı tarafından hazırlanan sergi, Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı ile eşi Emine Bakıcı, Okul Müdürü Ensar Külekçi, öğretmenler ve öğrenci velilerinin yoğun katılımıyla açıldı. Program annelerin ve 1/E sınıfı öğrencilerinin sunduğu şiir dinletisi ile başladı. Annelerin ve öğrencilerin ölen madencileri anlatan şiirleri salonda bulunanlara duygu dolu anlar yaşattı. Ardından sınıf öğretmeni Nimet Altay Biricik, davetlilere günün anlamını ve projenin amacını anlatan kısa bir konuşma yaparak; Belediye Başkanı Fatih Bakıcı başta olmak üzere verdikleri destekten dolayı katılanlara teşekkür etti.

Daha sonra Maden Şehitleri için hazırlanan Anma Köşesi ve çocukların hazırlamış olduğu etkinlikler gezildi. Programın sonunda Belediye Başkanı Fatih Bakıcı böyle duyarlı bir davranış ve etkinlikte bulundukları için öğretmen, öğrenci ve sınıf annelerine teşekkür etti.

Etiketler: »

Share