logo


26 Kasım 2017

Boldixil İle Yeni ve Güvenli Saçlar

Saç dökülmesi çağımızın en büyük sıkıntıları arasında yer alır. Birçok insan saç dökülmesi nedeni ile kendisini huzursuz hisseder. Erkeklerde ve kadınlarda görülebilen bu durumun birçok farklı nedeni olabilmektedir. Stres, genetik problemler, yaşam kalitesi, saçlara bakım durumu gibi nedenlerden ötürü saçlar döküldüğü gözlenmiştir. Saç dökülmesini durduran ve yeniden saç çıkmasını sağlayan birçok ürün olsa da boldixil şampuan, kalitesini ispatlamış ve oldukça geniş bir kullanıcısı olan şampuan olmaktadır.

Boldixil İle Neler Olabilir?

  • Saç köklerine nüfuz etmesine karşın hormonlarda bir bozukluk yaratmaz.
  • Saç tellerinin azalmasının önüne geçerek tekrar artmasını sağlar.
  • Dökülmeyi azaltarak saçların yoğunlaşmasına katkıda bulunur.
  • Saç derisi tarafından kolay emilebilen bir yapısı vardır. Bu sayede gösterdiği etkilere en hızlı şekilde ulaşılabilir.
  • Saç dipleri havasız kaldığı sürece, saç dökülmeye devam eder. Havasız kalmasının sebebi ise saç köklerinin yağ ile kaplanmış olmasıdır. Bu ürün, saç köklerindeki yağlı tabakayı ortadan kaldırarak saç köklerinin hava almasını sağlar. Hava aldığı sürece saç dökülmesi son bulur.
  • Saç kıran hastalığına karşı faydalı bir etki gösterir. Saçın tekrar çıkmasına yardımcı olur. Fakat kullanımdan önce bir uzmana danışmakta fayda vardır.

Kullanım Rahatlığı ve Zararlı Olmaması

Bitkisel ve doğal bir ürün olan boldixil vücuda herhangi bir zararı olmayan şampuandır. Ginseng, kara sarımsak özü, minoxidil içeren bu ürün ile düzenli kullanımlarda ciddi bir etki görülür.

Duş alırken kullanılan şampuanlar gibi bir kullanıma sahip olan boldixil şampuan nasıl kullanılır, duş esnasında saça sürülür. 2-3 dakika saçta bekler ve eller ile saç köklerine bir masaj yapılır. Daha sonra saçlar güzel bir şekilde durulama işlemi yapılmalıdır.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

2+9 = ?